Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babával hosszú a 2,5...

3 hetes babával hosszú a 2,5 órás utazás autóval? Persze megállunk pihenni, ha igényli a bébi.

Figyelt kérdés

2013. máj. 8. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
2 hetes babával utaztam 1,5-2 órát,kibírta végig aludt
2013. máj. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Végig fogja aludni :)


5gyermekes anyuka

2013. máj. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egy ilyen pici még nem sokal be a sok egy-helybe üléstől,mint egy két éves.. -ugyhogy ha az autós ülés kényelmes akkor bírni fogja
2013. máj. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-4 hónapos korig az én lányom mindig végigaludta az ilyen 3 órás utakat vidékre a nagyszülőkhöz...úgyhogy szerintem is alszik majd egy jót :)
2013. máj. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem is azzal van gondd, hogy nem lesz el a hordozóban, han hogy a hordozóba bele izzad, ha nappal mentek meleg van a kocsiban, ha lehuzzátok az ablakot huzatot kap...
2013. máj. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha nem raknak rá több réteget nem izzad bele,utolsó gondolom a gyereked több hónapos koráig nem vitted el kocsival csak 5 percre...
2013. máj. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Simán kibírja, de lehet hogy néha érdemes megállni kicsit kivenni, átmozgatni, levegőztetni, főleg, ha meleg van. Valószínűleg végig fogja amúgy aludni.
2013. máj. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Persze reggel indulnánk, amikor még nincs olyan meleg!

2013. máj. 8. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!