Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utaznatok 4-5 honapos babatokk...

Utaznatok 4-5 honapos babatokkal? Hosszu repulout lenne Ausztralia- Magyarorszag.

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Hűűű, az rengeteg...

Én nem biztos h bevállalnám. De lehet h végig alussza az egészet?

Nyaralni mennétek?

2013. máj. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

jaja. az elso baba 10 honapos volt mikor bevallatuk, o akkor vegigaludta. nem volt vele gond.

Van kifizetett repjegyunk az egesz csaladra, es ugy alakult h terhes vagyok a kistesoval. Ha iden utaznank akkor lennek kicsivel tobb mint 10 hetes terhes, es kicsivel tobb lennek mint 16 hetes mikor jonnenk vissza. Nem tudom h be merjem-e iden vallalni, vagy toljam a jegyet 12 honappal. Ha tolom a jegyet akkor lesz a pici 5 honapos max. A jegynek 12 honapos ervenyessegi ideje van. Elveszni nem szeretnem hagyni hisz nem olcso, meg innentrol fizetve sem. Igy nem tudom h mit tegyek.

2013. máj. 22. 18:15
 3/7 ketteske ***** válasza:

Én nem vinném, amíg nincs meg az összes oltása.

Az út alatt rengeteg emberrel találkozna + a repülőn össze lenne zárva több száz utassal, ki tudja kinek milyen betegsége van, vagy csak lappamg benne.

Én ebből a szempontból deffenzív vagyok.

Abból nem lehet baj, ha nem utaztok.

2013. máj. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ketteske ***** válasza:

Most látom csak, hogy írtál te is, kérdező.

Utazni terhesen sem az igazi, de inkább terhesen mennék, mint pici babával.

2013. máj. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Én soha nem ülnék repülőre, pláne nem a babámmal! Nagyon veszélyes!
2013. máj. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ötös válaszolónak írnám,hogy attól,hogy ő nem ülne repülőre soha,az nem jelenti azt,hogy más sem.Egyébként az autózás is van olyan veszélyes,mint a repülés,már csak a balesetek arányát nézve is.Ha gondtalan a terhesség akkor én inkább azt a lehetőséget választanám.
2013. máj. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat. Ha soha nem ulnek repulore akkor sosem tennem nagyon ki Mo-rol a labam. Ausztraliabol meg sok lehetoseg nincs, van a hajo ami kb 3 honap a tengeren, vagy van a repulo ami 22 ora Becsig majd meg onnan 2.5 ora autoval.

Az orvosomtol megkerdeztem es o inkabb azt javasolja h terhesen utazzak. Azt mondta Mo-nem a 'third world country' vannak jo orvosok, es ha a vert leveszik mielott megyek a genetikai szuresre es otthon meg tudom csinalni a genetikai ultrahangot akkor o ezt a verziot javasolja.

2013. máj. 23. 05:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!