Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rendelnétek ilyen textilpelust?

Rendelnétek ilyen textilpelust?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2013. máj. 27. 12:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ezek újak miért ne??? De én inkább az elsőre szavazok!
2013. máj. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekünk van ilyen mintás, de megbántam, hogy megvettem. A sima fehéreket ezerszer könnyebb mosni, ha nem jön ki a folt, csak kihypózod, de a mintásat nem lehet.
2013. máj. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekünk van sima fehér és mindenféle mintás is, a mintásat is hypoztam ,nem fakult ki,viszont azt megtanultam,hogy csak olyat vegyek amiből lehet még kapni. Kisfiamnak születésétől van 2 db pelusa amit mindenhova visz,azzal alszik, és teljesen szétmentek már, de olyat sehol nem találtam. Viszont most szerencsére elfogadott egy másikat.
2013. máj. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Teljesen fehéreket rendeltem,mintásakat kaptunk.

sima fehéritőt az is birja,csak kicsit kopott,pedig fél éve használjuk.

2013. máj. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, hogy mennyi egy db pelus súlya,abból tudsz következtetni a vastagságára, ha 60-70 grammot eléri, akkor pelenkázni is lehet vele, valószínűleg jó minőség.
2013. máj. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,köszi a tanácsot,meg fogom kérdezni. Viszont gondolkodok még rajta,hogy rendeljek-e.Kb mennyire lesz szügségünk majd?Nem tudom megérné-e innen rendelni,póstaköltséggel? Ha üzletben vennék ugyanott lennék árban nem?És azt legalább látom.
2013. máj. 27. 13:52
 7/14 anonim ***** válasza:
Én nem használok textilpelenkát. Pelenkázáshoz meg eldobhatót veszünk, egyebekhez pedig vettem fehér flanel anyagot. Azt felszabdaltuk, és beszegtük. Így van különféle méretű. Egyszerűen nem bírom a textilpelenka tapintását. Nem tudom miért, de a hideg ráz ki tőle.
2013. máj. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És a flanelt mennyiért vetted és mennyit? Én is gondoltam rá hogy veszek anyagot és feldarabolom csak nem tudom melyik lenne a legmegfelelőbb erre.
2013. máj. 27. 16:18
 9/14 anonim ***** válasza:

Bocs, de már nem emlékszem az árára. De én jobban szeretem, mint a pelenkát. Van kisebb, arctörlő, nagyobb a pelenkázóra, teszünk a kifogóba is, illetve dokihoz is azt viszem, mindenhova leterítem, ahova le kell fektetni, ültetni a legénykémet.

Ugyanúgy mosom, mint a többi cuccot.

2013. máj. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem látom az árát annak amit linkeltél. Ha nem kifejezetten pelenkázáshoz szeretnéd, csak büzifzetéshez, fej alá, stb., akkor nem olyan nagyon fontos a minősége, nem is feltételenül kell, hogy textilpelenka legyen. Láttam olyan anyukát aki konyharuhát használt, gyakorlatilag ugyanolyan szövésű, mint a textilpelenka, csak általában van rajta valamilyen kockás minta, 80-100 Ft körül láttam már olyanokat, vagy lehet még használni pici törölközőt, bár az gondolom valamivel drágább.

Nálunk lehet, hogy drága a méterárus, de a flanelnek 1500 Ft métere, ahogy számoltam, drágább lett volna abból csinálni.

Mi egyébként használtuk pelusozáshoz is a tetra pelenkákat, kikko-nak van jó fajtája, egész olcsó is, meg náluk több féle méret, anyag, meg vastagság van, de ugye ott is jön rá a postaköltség.

Ha nem kell pelusozáshoz, akkor 20 db elég lesz. (De ha kell akkor is maximum a duplája)

2013. máj. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!