Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mit adott a babájának elsö...

Ki mit adott a babájának elsö szülinapjára? ( az enyém lány! )

Figyelt kérdés
2009. okt. 5. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én elmennék vele valahova közösen, sokat fotóznám tortával, egyebek, hogy majd ha nagy lesz, tudjuk nézegetni. Csinálnék neki egy kis csomagot az addigi néhány kinőtt kedvenc ruhából, első cumi... becsomagolnám és 18 évesen megkapná. Mondjuk én ilyen szentimentális vagyok. Vagy ültetnénk neki egy fát, minden évben lehetne egy közös fotó...
2009. okt. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem rossz!...Köszi
2009. okt. 5. 13:15
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi járássegítot vettunk neki,ami átalakítható bebitaxivá.Kapott még elso lépés kiscipot,triciklit,fejleszto játékokat,fa hangszereket,ruhát és konyvet.
2009. okt. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szülőkormányos triciklit és egy kopasz babát (rögtön megszerette :-)). Megcsináltuk a kéz és lábnyomatát :-). És persze egy nagy tortát sütöttem neki, amibe nagy örömmel beletúrt :-)
2009. okt. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi építős játékot vettünk a kisfiunknak (hasonló, mint a Duplo csak még nagyobbak az elemek).
2009. okt. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekünk most lesz okt. végén a lányom 1 szülinapja.

Ilyet kap:

[link]

És készségfejlesztőt is kap:

[link]

+ egy formabedobót.

Szerintem nem érdemes méregdrága játékokat venni.Pláne,hog a lányom kedvence a 1.5-es vizespalack és a műanyag tölcsér :-)

Kis korba,sztem nem ajándék a ruha,cipő,mert úgyis meg kell venni és a kicsik eztafajta ajándékot nem értékelik(olyan mintha magamnak venném)

Persze mindenki máshogy gondolkodik.Remélem tudtál ötleteket meríteni.

2009. okt. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Második vagyok.Az 1 éves még semmilyen ajándékot nem értékel,pont ezért jó a cipo meg a ruha,mert azt úgyis meg kell venni és nekunk pl.nagy segítség volt,hogy a nagyszulok megvették a 8000 Ft-os kiscipot.Az csak késobb lesz,hogy a játékot fogja várni ajándéknak.
2009. okt. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak vettünk egy indiánsátrat mászó alagúttal, kapott kisebb játékokat is, és egy cipőt. Volt torta, amiben élvezettel turkált. A legjobban viszont egy hatalmas kifli tetszett neki. Egész este cipelte.
2009. okt. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én tortát sütöttem neki és kapott egy iker babát. Vagyis két egyforma kopasz baba volt. Egyik fiú másik lány ruciban. Nagyon szerette őket. Már 5 éves a lányom, de tőlünk ezeket kapta akkor 1 évesen.
2009. okt. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Kislányom tőlünk játszósátrat (IKEA-s) kapott mert nagyon szeretett bújocskát játszani. Azóta is imád bunkerosat játszani benne... :-)))


Rokonoktól: játék babakocsit (azóta is imádja tologatni), kopasz babát, kismotort (na, ezt most kezdi el szeretni), plüss macit, kiscipőt, formabedobót, homokozókészletet, könyveket...


Ja, és nagy tetszést aratott a tűzijáték gyertya a tortáján!!!!! :-)


17 hós kislány anyukája

2009. okt. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!