Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, aki...

Van itt olyan anyuka, aki együtt aludt a babájával, egy ágyban és amikor ujra a kiságyba rakta, jobban aludt, nem kelt annyiszor?

Figyelt kérdés

9 hónapos kisfiam velem alszik a nagyágyban. Kb. 5 hónaposan odavettem magam mellé, mert rengetegszer ébredt,jól is aludt kb. egy hétig... most megint 10-12 alkalommal ébred,minden éjjel,kivétel nélkül.

Arra gondoltam visszaraknám a szobájába a kiságyba, hátha jobban aludna, vagy ez hülyeség? :-)

Valakinek van ilyen tapasztalata,hogy amikor visszakerült a babája a kiságyba jobban aludt?


2013. máj. 27. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszer úgyis meg kell lépned, jobb nem halogatni.
2013. máj. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem tedd vissza a kiságyába, hátha jobban alszik ezután, vagy hogyha pár nap múlva megint felébred sokszor akkor megint vedd magad mellé és ez így :) bár ez nem mehet mindig így, különben megszokja és vagy ezért vagy azért fog nyafogni :) majd 1-2 évesen már csak az egyikre szabad szoktatni! :)
2013. máj. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem alszik a kislányom,másfél éves, ő így alszik jól, a kiságyban nem alszik el, ha beteszem,felkel.
2013. máj. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!