Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 napos kisfiamnak nem megy a...

9 napos kisfiamnak nem megy a büfizes, es szopizas utan sokat csuklik, mit lehet csinalni? Mikortol lesz büfizes vajon?

Figyelt kérdés
2009. okt. 5. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:

A csuklás teljesen normális, minden baba sokat csuklik.

Büfizni akkor fog, ha kell neki. Ha nem fáj a hasa, akkor nyugodtan tedd le, nem kell "kicsikarni" belőle büfit. Majd rá fogsz jönni mennyi büfiztetésre van szüksége

2009. okt. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom 2 hetes, szintén nem nagyon "büfizős". Ha szoptatás után azonnal elalszik, én nem szoktam erőltetni a büfizést. Ha látom, hogy kicsit még nyűgös, akkor a vállamra veszem, mostanában el is szokott ereszteni egy-két emberes büfit. Ő is sokszor csuklik, amikor visszabukja a tejet. Nem tudom, igaz -e, de a kórházban a csecsemősök azt mondták, a babát nem zavarja a csuklás, csak mi tulajdonítunk neki jelentőséget.
2009. okt. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem minden baba szokott büfizni evések után. Szopi után vedd a válladra és simogasd a hátát, ha 5-10 perc-ig nincs büfi nyugodtan tedd le mert valószínű utána már nem is lesz.

Csuklani pedig sokat szoktak a babák és tényleg csak minket zavar, őket biztos hogy nem.

2009. okt. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!