Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap vettem a kisfiamnak...

Tegnap vettem a kisfiamnak Tommee Tippee csőröspoharat. Kipróbáltam, és folyik belőle a víz. Mit lehet vele csinálni? Milyet vegyek, ami jó?

Figyelt kérdés
A férjem is rácsavarta vagy 20x, hogy nem e én vagyok a béna, de csöpög. Pedig rendesen rá van szorítva, mert "kattan" is egyet, mikor jó. Az aventosról is hallottam már rosszakat, többször, mint jót., olyat nem akarok venni.
2010. ápr. 30. 10:04
 1/10 anonim ***** válasza:
mi nemrég vettünk Avent varázsitatót (2400 ft) és ez NEM csepeg, akárhogy rázom is.... nekünk bevállt :)
2010. ápr. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg vidd vissza oda, ahol vetted és cseréljék ki. Én lehet, hogy vinnék magammal egy kis üveg vizet is, hogy prezentálni tudjam a dolgot :-) Kutya kötelességük kicserélni, pláne ha tegnap vetted.
2010. ápr. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
AVENTosunk van és NEM csepeg.
2010. ápr. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Dm-es csőrösünk van(szelepes),nem csepeg,de 3/4-ig szabad csak töltenia Dm-est.
2010. ápr. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
avent csöpög fent a szelepnél :(
2010. ápr. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy tegnap vettem, de nem tudom visszavinni, csak jövőhét csütörtökön. de a blokk, meg a csomagolása megvan. Brendonban vettem egyébként. Én benne vagyok abban is, hogy levásárolom, így talán nem húzzák majd a szájukat. Mert nem sok együttérzés van a brendonos alkalmazottakban :(
2010. ápr. 30. 14:59
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia,


nekünk is Tommee Tippee van és egyáltalán nem csöpög, tényleg csak akkor jön amikor megszívják a csőrt. Szerintem is vidd vissza, mert lehet, hogy ez pont egy selejt.

Nekünk ilyen van: [link]

2010. ápr. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

én meg ilyet vettem: [link]

Utolsó válaszoló: Nem kicsi az? Én direkt azért vettem nagyobbat, hogy férjen bele.

2010. máj. 1. 10:37
 9/10 anonim válasza:

Szia!


Én is ilyet vettem, csak a nagyobb méretűt. A miénk is csöpög ott, ahol összecsavarjuk. Visszavittem a boltba(brendon), kicserélték egy újra. Az is ugyanúgy csöpög. :-( Ezek szerint gyárilag ilyen.

2010. jún. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már én is visszavittem, de nem mondtam meg az igazat, hanem azt hazudtam, hogy nem vettem észre, hogy 9 hótól való, mert nekem még kisebb a gyerek, és vettem más fajtát. :))
2010. jún. 9. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!