Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek nem mászásból ült fel...

Akinek nem mászásból ült fel a babája, hogy csinálta?

Figyelt kérdés

2013. máj. 28. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:

6 és fél hónaposan történt.

Először a babakocsiban csinálta meg úgy, hogy megkapaszkodott oldalt a babakocsiban és felhúzta magát. Aztán meg mikor lefektettük az ágyra, akkor meg a könyökére támaszkodott és úgy ült fel és ő azóta ült is stabilan. Tehát felhúzta magát és annyit ült, amennyi kényelmes volt neki.

2013. máj. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Féloldalt fekvésből felnyomta magát. Előbb ült mint mászott, nekem is 6 hónaposan.
2013. máj. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Akkor valószínűleg erről van szó. 5,5 hónapos a babám, midnig is nagyon utált hason lenni, most is, ha odafordul, azonnal sírás, üvöltés szenvedés van. De észrevettem, hogy ilyenkor azt csinálja, hogy a karjain támaszkodik, húzza fel a fenekét és tolja ki oldalra ülésbe és próbálja felnyomni magát. Még nemsikerül neki, de amikor tegnap rásegítettem és így felült, nagyon elégedett fejet vágott és nagyokat mosolygott :)
2013. máj. 28. 11:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Ügyes a babád, de inkább ne segíts rá, jobb neki, ha magától edzi fel magát!
2013. máj. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom is fekvésből nyomta fel magát, mondjuk ő 8 hónapos volt akkor. :)
2013. máj. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék midnig segíteni, csak kíváncsi voltam, hogy tényleg ezt akarja-e. Csak annyira sír mindig közben, hogy nincs szívem sokáig hagyni.
2013. máj. 28. 11:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Kislányom is pont így csinált de mivel ö sem szeret hason, mászni se nagyon akar így ö a hátára fordul egyik könyökére támaszkodik is így ül fel, kitalál ö mindent csak hason ne maradjon :)
2013. máj. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!