Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás anyukák, nem fárasztó...

Kisbabás anyukák, nem fárasztó a szeretkezés nektek a párotokkal?

Figyelt kérdés

Nagyon elvagyok keseredve, mert estére állandóan elfáradok és akkor a kedvem is elmegy. Annyira kifáraszt a kismanóm, meg minden! Pedig szeretem a férjem nagyon. Próbálok koncentrálni de akkor sajna agyilag is kakkuk vagyok. :(

Ráadásúl egyszobába vagyunk a babával és halkan is kell,meg gyorsan is kell mert felébred. Ez is közre játszik. Nappal mikor aludna a baba akkor jön haza anyós és akkor azért nem lehet....

Inkább a szülés óta ami már 7 hónapja történt, azóta nem nagyon akkarom :S

Peddig 6. héten nagyon akkartam elég sűrűn csak akkor meg a párom hívatkozot össze-vissza és csak heti egy lett belőle. Ekkor nekem meg a kedvem is elment. Gondolom nem vagyok vonzó, mint régen. Na meg magamra nézek. óhhhhhhhhhhh...... párom azt mondja szép vagyok (szerintem nehogy megbántson)

Ti nem szenvedtek ilyentől?

Hogyan dobjam fel magamat?


2009. okt. 5. 17:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül! Mi jó ha egy héten egyszer szeretkezünk, de van olyan hogy 2 hét is eltelik. Mi is egyszobában vagyunk a babóval, és anyóséknál lakunk. Azzal biztatom magam, ha majd elköltözünk máshogy lesz.

Én ugyan csak 4 kg-t híztam, de az is a pocomra ment. Igyekszem tornázni, már amikor van időm, kedvem. De már egyre jobban kezdem magam így elfogadni.

2009. okt. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha van lehetőséged fejjél le tejet és egy pár órára vidd át a nagyihoz. Addig főz vmi finom ebédet vagy vacsit, vegyél fel vmi neki kedvező rucit, gyertya fény teljes gőzzel hangolódjatok rá a témára esetleg masszás. Nyugi nekünk is ez a helyzet volt.
2009. okt. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
6 hós a babám, nekem az alakom a régi, a férjem kíván, megőrül értem, de én egyszerűen nem kívánom, egyáltalán nem, kicsit sem :( és nem tudom miért, pedig este, mikor a babát lefektetem aludni, még kint beszélgetünk, tv-t nézünk 3-4 óra hosszát..
2009. okt. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Utolsónak, nálunk is ugyanez a helyzet, pedig egy éves elmúlt a babánk. Nem is igen kívánom a szexet, pedig nem fáj, és nagyon jó, ha van, de kb havi egy untig elég. Remélem, h visszatér a régi étvágyam!
2009. okt. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nem csak velem van "baj"???Én pont így vagyok...Most kezdtem el tornázni pedig talán ha 2 kg maradt rajtam.Elmentem fodrászhoz hátha kicsit nő az önbizalmam...de a szex még mindig tolódik....

Én se értem miért van ez???

2009. okt. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Előtted lévő vagyok, rajtam már 5 kg-mal kevesebb van, mint mielőtt babás lettem volna, de a cicim picit lóg a szoptatástól, a hasam csíkos, és löttyedt, fodrásznál vagy 2 éve nem voltam, kozmetikusnál sem, nincs hova felöltöznöm, vásárolni, és játszira nem kell magassarkú, meg miniszoknya, látom magamon, h teljesen elengedtem magam, még a szemöldököm kiszedéséhez is lelki támasz kell...

Szóval azt gondolom, h nem feltétlenül a szexet kell megoldanom először, hanem magamban kellene rendet raknom.

2009. okt. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Anyukák mi van velünk? Kapjuk össze magunkat, és irány letámadni apát:). Minél kevesebbet a sex, annál kevésbé kívánod és fordítva is igy van. remélem mindenkinek visszatér az étvágya:)
2009. okt. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 4,5 hós a babám, és kívánom is a szexet,de semmi energiám nincs hozzá.

A párom sem kezdeményez, mert egyrészt látja hoyg fáradt vagyok, másrészt teljesen hozzászokott a szexmentességhez méga várandósság alatt (ammikor is egyáltalán nem kívántam a szexet).

Nem tudom meddig mehet ez így....Sem a babán sem a körülményeken nem múlna...mi mmégsem szexelünk.

2009. okt. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

ÁÁÁÁ banyek... az amit leírtatok uhhhhhhhh szörnyű de tényleg.

Olyan tényleg szex menntes ez az egész...

köszi a hozzászólásokat.

2009. okt. 5. 19:43
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 4,5 hónapos a babám, de minden héten 2-3x sexelünk. Van amikor este 11óra mire lefekszünk, de annyira kívánjuk egymást, hogy a fáradság nem lehet kifogás!
2009. okt. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!