Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás, baldachin vagy véletle...

Fogzás, baldachin vagy véletlen egybeesés lenne?

Figyelt kérdés

5 hónapos kisfiamnak 3 napja levettük kiságyáról a baldachinját, mert több napja magára húzta, beleforgolódott, így levettük, nehogy baj legyen. Eddig 2 hónapos kora óta kivétel nélkül egyedül aludt el az esti etetés után és kelés nélkül reggel 8-9ig aludt. 3 napja viszont, tehát azóta, hogy levettük a baldachint, másfél, 2 órát szenved a kiságyban mire elalszik, nyűgös, bebújik a sarokba arccal, forgolódik, nyökög, és 3-4x kel éjszaka, 5-fél6 körül pedig fel is ébred. Ha ezután magam mellé teszem és átölelem, akkor visszaalszik. Nappal ugyanez. 2x aludt nap közben mindkétszer a kiságyában "szó nélkül". 3 napja csak szenved, látszik, hogy nagyon álmos, de csak forgolódik, nem tud elaludni. A baldachin hiányozna neki? Eddig kis otthonos volt a kiságya, most meg ott a nagy tér.


Vagy fogzás? Mert van a fogzásnak is jele, önlik a nyála, egész nap az ökle a szájában, mindent harapdál. Véletlen egybeesés lenne a baldachin levételével? Amúgy nem sírósabb, csak nyűgösebb, a nemalvás miatt...


Másnak volt ilyen tapasztalata?



2013. máj. 28. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baldachin, habár nekünk nem volt, de mi sokat utazunk, és így van, hogy havonta 1x máshol alszunk, még is rendesen alszik mindenhol, és van hogy pár napig nehezen alszik el.

A növekedés fájdalommal is jár, és az agy növekedése , értelem kialakulása is furcsa dolog neki.

2013. máj. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézd meg a kis ínyét,hogy nem duzzadt-e.Az én kisfiam 6,5 hónapos és változó az alvása.Van,hogy teljesen átalussza az éjszakát,de néha cumit kell visszaadni,néha szomjas...néha meg (szerintem) fáj a "foga".Az alsó kettő már kibújt,de most felül duzzadt.Szóval szerintem nem a baldachin az oka,de próbáld ki egy estére,hogy visszateszed. :)
2013. máj. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!