Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baldachin mire jó, azon...

A baldachin mire jó, azon kivül, hogy talán mutatósabb tőle a kiságy?

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 11:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azon kívül szerintem semmire.
2013. jan. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hááát, talán csak arra, de ha olyan anyagból van kicsit sötétít a kiságyon.Volt nekünk is szép volt, jó volt...:).
2013. jan. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Jól beporosodik. Szedheted szét folyton és moshatod, vasalhatod. Akinek sok szabadideje van, hajrá. Nekem nem kell.
2013. jan. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Talán még arra, hogy ha nagyon besüt a nap az ablakon és úgy van elhelyezve a kiságy, akkor kicsit sötétít... de erre való az ablakon a függöny és a redőny, úgyhogy igazából csak esztétikai funkciója van szerintem.
2013. jan. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kb. pont arra.
2013. jan. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
porfog ennyi.... ezért nem fogom használni mutatós meg szép de késöbikeben agyerek behuzza magához le is szakithatja magára is tekerheti stb stb
2013. jan. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

sötétítőnek, porfogónak és huzat ellen is védi a babát.

ha már nagyobbacska, persze le lehet venni.

és igen, mivel sok port felfog (ami lássuk be, hasznos is), kéthetente-havonta ki kell mosni.

2013. jan. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Golan Trevize ***** válasza:
100%
Szúnyogok ellen is véd, ha az egész ágyra rá lehet teríteni.
2013. jan. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
sztem semmire nem jó :DD giccs
2013. jan. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem téli születésű a kisfiam, és amikor hazavittük, nagyon hideg volt odakint.

Amikor szellőztettem a szobában, jól betakartam és a baldachin még egy kis plusz védelmet nyújtott.


Mivel eleinte velünk egy szobában volt, ha nem akartunk az egész szobában sötétet, elég volt, ha csak neki húzzuk be egy picit a baldachint amikor nagyon besütött a nap.


Ezeken kívül valóban inkább esztétikai funkciója volt, igazából nélkülözhető babaholmi:)

2013. jan. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!