Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan ösztönözhetném a...

Hogyan ösztönözhetném a babámat, hogy a hasáról vissza forduljon?

Figyelt kérdés
6 hónapos és még nem fordul vissza..
2013. máj. 28. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Próbálj meg egy csörgővel,vagy valami zenélős játékkal a feje felett ,,zörögni", hátha kíváncsi lesz és megfordul a hangra! Kislányomnál egy sima zacsi gyűrögetése vált be! Kis próbálkozás után megfordult,mert a mai napig nagyon kíváncsi kislány! (14 hós)

Sok sikert!:)

2013. máj. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi is ugyanigy vagyunk, 6 honapos es nem fordul hasarol a hatara. Hatrol hasra mar 4,5 honapos koratol fordul, de vissza nem "akar". Eddig egyszer sikerült neki a mult heten, de veletlen lehetett, mert azota nem csinalja.
2013. máj. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekünk is egyszer sikerült véletlenül,pedig meg tudná csinálni szerintem,csak olyan erősen tartja magát.
2013. máj. 28. 14:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 8 hónapos, kúszik-mászik, stabilan ül,feláll de még most sem tud a hátára fordulni.Nekünk nem vált be semmi.Majd védőnőt megkérdezzük ha megyünk h mennyire probléma h kimaradt neki a gurulás.
2013. máj. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Enyém is 7.5 hónapos és nem fordul hasról hátra. hallottam hogy valakinél ez kimarad. Most azt mondta a doki várjunk még 3 hetet és ha nem fordul még akkor fejlődésneurológia. Akárhogy csalogatom nem akar. De próbáld meg valami érdekes dologgal a feje felett csalogatni, én már a távírányitóval is próbáltam pedig az nagyon érdekelné de nem kaphatja meg, de még azzal se sikerült.
2013. máj. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2013. máj. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A miénk 6,5 hónapos és nem rég jött rá,hogyan kell.Tarts fel neki valamit,ami érdekli,majd utána nyúl és "eldől". :) De ne aggódj rá fog jönni,hogyan kell.
2013. máj. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!