Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ekcéma, v agy bőrgomba (kép)?...

Ekcéma, v agy bőrgomba (kép)? Háziorvoshoz, vagy bőrgyógyászhoz érdemes fordulni?

Figyelt kérdés

Ez a bokája:

[link]


Ez a karján:

[link]


Ez a térde alatt:

[link]


Több helyen is van, nem múlik 1 hete, csak jönnek elő.

Csak anyatejes, semmi új ételt nem ettem én sem, mosószert se váltottam, semmi új dolog nem jött az életébe, ezért teljesen tanácstalan vagyok mi lehet és mitől, most múlt 4 hónapos, fürdetője, krémje is gyógyszertári kezdetektől.


Félek, hogy ha orvoshoz viszem, csak automatikusan felír szeteroidos krémet, azt meg el akarom kerülni.


2013. máj. 29. 09:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A háziorvos szerint is ekcéma, de ő se nagyon tudta mit írjon fel, végül azt mondta, először próbáljam ki a shea vajat, ha használ, akkor megúsztuk a gyógyszert.
2013. máj. 29. 22:48
 12/12 anonim ***** válasza:
Hú az nagyon jó, apukámnak is ezt adták pikkelysömörre és csodás lett a bőre tőle hetek alatt! Remélem, nálatok is beválik majd!
2013. máj. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!