Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyerekülés oldalán lóg...

A gyerekülés oldalán lóg valami műanyag vacak egy zsinóron. Az mire szolgál?

Figyelt kérdés
Egyébként Ferraris a gyerekülésünk.Köszönöm a segítséget!
2009. okt. 6. 09:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Az a müanyag "vacak":) arra szolgàl hogy ha az övet bekötötted a gyereken akkor azt a müanyag valamit felül ràkell csatolni,hogy ha mondjuk fékezel,kanyarodsz,akkor véletlenül se ugorjon fel az öv a gyerek nyakàba,hogy az majd megfojtsa.

Mi is most vettünk,àmultunk,mi lehet ez,de ott egy elado elmagyaràzta.Nagyon fontos hogy hasznàld.Szoval ha az öv,kb a mellkasàig van csatolva,egyszerüen azt a màsik zsinort kihuzod,és a végén talàlhato müanyagot ràerösited a binztonsàgi övre!

2009. okt. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ne haragudj,de így szemléltetés nélkül nekem kínai:D

Egyáltalán hogyan ugorhatna fel a nyakához az öv,mikor azt középen fogja össze a csat a lába között?

Bocsi, hogy ilyen értetlen vagyok!

2009. okt. 6. 10:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Bocs màsképp nem tudom elmagyaràznà,ahol vetted oda menj,ott megis mutatjàk.Az öv pedig feltud ugrani.Màrmint nem a gyerekülésé.hanem a rendes auto biztonsàgi övé.Arra gondoltam!
2009. okt. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Így már értem!:)Én a gyerekülésére gondoltam.

Viszont az autóét az ülés mögött kell elhúzni,nem?Legalábbis,ha a gyerek már arccal előre nézve ül.

2009. okt. 6. 10:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem,az ülés elött kell.Ugyanis ha baleset ér,a gyereülés repülhet ha nem elöl huzod el.
2009. okt. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik övet kell az ülés előtt húzni, hanem pl a mienkét is az ülés mögött kell bekötni, a műanyag rész előtt. De biztos kaptatok hozzá füzetkét amiben van rajz, vagy a gyerekülés oldalára van ragasztva.
2009. okt. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, van utasítás hozzá,és mögötte kell elhúzni. Viszont így már megint nem tudom,hogy akkor minek lóg ott az a valami...
2009. okt. 6. 13:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Elvileg azért amit leirtam,de ha ennyire zavar,akkor egyszerüen ne hasznàld.Utolso lehetöség:Felhivod a gyàrto céget!
2009. okt. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én vagyok aki az utolsó kommented előtt írt. Azért lóg ott, mert mikor becsatolod az autó biztonsági övét, azt a lógó műanyag izét rá kell rakni a csat fölé, hogy összefogja az öv kétfelé menő szárát. Áhhh, ezt nem lehet leírni. De ha van utasítás akkor azon látod, nem?

[link]

Nos a mi ülésünkön azt a lógót akkor kellett használni, mikor még háttal kötöttük be a kislányunk. A képen viszont ilyen nincs, de elmagyarázom. Nézd a 4. képet, oda kell feltenni, ahol a két öv egymáshoz ér, ahol becsatolod a csatba. Ezen a képen van egy fehér négyzet, az fölé kell tenni, hogy össze fogja a két övszárat.

Ennél egyszerűbben nem lehet leírni.

2009. okt. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Heuréka!Nagyon szépen köszi utolsó!!!Na,ez így érthető!Egyébként azért voltam ilyen hülye,mert a mi utasításunkban erről nincs egy árva mukk sem!

Szép napot!

2009. okt. 7. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!