Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudtol olyan oldalt, vagy...

Tudtol olyan oldalt, vagy könyvet amiben le van írva a babák fejlődése, nevelése?

Figyelt kérdés
Kezdő szülők leszünk,és kell a segítség mert egyőnknek sincsenek tapasztalatai picikkel.
2013. máj. 30. 12:53
 1/5 anonim válasza:
A Suttogó című könyvet tudnám ajánlani több része is van. Üdv Panni
2013. jún. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már nézegettem ezt a könyvet. Köszi
2013. jún. 7. 08:29
 3/5 anonim válasza:
2013. jún. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nagymama/nagypapa nem segít semmit? ha nekem lenne egy babám akkor valami tanácsot,trükköt vagy ien izékat segítenének a szüleim
2013. jún. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az az igazság,hogy anyóssal nem olyan a viszonx,meg az ő stílusában nem kellenek a tanácsok.Anyu már nem él,a dédik tanácsa meg aztán végképp nem kell.Sajnos már most pedig még meg sem született,olyan dolgokkal álnak elő,hogy a hajam égnek ál!

Különben se vagyok az a fajta aki azt szereti ha mindenféle tanácsokkal tömik a fejét.Jobb szeretek utána járni a dolgoknak.

És most nem is az a fontos nekem,hogy mikor miért sír...Hanem mi után mi jön.Sok jó könyv van horror áron,neten meg mire rátalálnék egy értelmes oldalra.Ezért kérdezlek titeket hátha tudtok ilyet ajánlani.

2013. jún. 8. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!