Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy baj van a fejlődés...

Lehet, hogy baj van a fejlődésével?

Figyelt kérdés
8 hetes babám nagyon rossz alvó. Egy huzamban nem tud aludni 15-30 percnél többet. Van amikor 5-10 percenként vissza kell altatni. Nagyon nyöszörög,nagyokat nyőg álmában, sokszor felsír, nagyon kapálózik kezeivel és lábaival is álmában,sokszor vág arcokat. Nem a hasfájás miatt van,azt már felismerem,akkor nem így csinál. Nincs a szobájában tv vagy ilyesmi, elég nyugodt, csendes környezetben szokott elaludni. Nem tudom,miért lehet. Nem lehet,hogy az agyi fejlődésével van baj? Vagy ez normális dolog?

2013. márc. 7. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezek tipikusan a hasfájás tünetei!

Lehet csikar a hasa!

Nem híg, Habos a széklete, vagy ritkán van és kemény?


Lehet melege van, vág fázik, lehet pisis a pelenka, de lehet csak azt akarja ringasd!


Mi vettünk egy hintát, nagyon sokat segített!

2013. márc. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
valoszinuleg csak most szokja a kinti vilagot, legalabb is nekunk a doki ezt mondta, lanyom is igy aludt, de 10 hetes korara elmult
2013. márc. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 frászkarikaborsó ***** válasza:
nem lehet hogy hason jobban aludna? mi emiatt váltottunk hason alvásra és bevált.
2013. márc. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
tedd hasra.lányom se aludt semmit első 3hétben,mert minden rángására felébredt és orditott.amiota hason van,alszik mint a kisangyal.már 5hós
2013. márc. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fázni nem fázik,a hason alvást próbáltuk. Nem baj,majd jobb lesz,szerintem idővel elmúlik csak így roppant fárasztó, igazi kétemberes baba Az egyik ismerősöm mondta,hogy az ő lánya 2 éves koráig fél óránként felkelt. Lehet,hogy ő is csak simán ilyen lesz.
2013. márc. 8. 12:05
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja! Még valami. Ilyen idős korban nincs a babáknak olyan, hogy növekedési fájdalom? Olvastam róla de senkit nem hallottam még aki tapasztalt volna ilyet a babájánál.
2013. márc. 8. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!