Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány ml tápszert eszik egy...

Hány ml tápszert eszik egy majdnem 6 hónapos?

Figyelt kérdés
Eddig 150 ml + tápszert de ezt már 3 hónapja ennyit eszik és elég sokat lassult a súlynövekedés gondoltam emelek 180+tápszerre.
2013. máj. 30. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
én lányom 180 plusz tápszert evett 6 hósan, most 8 hónapos elmúlt és emeltem 210ml + tápszerre
2013. máj. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Átlagosan mindig annyit, amennyi az adott tápszer dobozán életkornak megfelelően ajánlott volt adni.

És ezt a maximális adagot a fiam ritka kivételektől eltekintve meg is ette.

De ha a te babádnak nem kell majd több, akkor azért ne tömd belé. Súlynövekedés lassulása pedig előfordul bizonyos életkorokban. Amikor is megtanulnak forogni, kúszni, mászni, járni. Akkor már nem olyan módon híznak, mint korábban.

2013. máj. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
150 nél már sírnak utána és nem sokáig bírják ki ...
2013. máj. 30. 14:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor az én 6 hós kislányom az ellenpélda,mert ő egy nap eszik átlag 750 ml. Szerintem ez kevés, de nem eszik meg többet. E mellet kóstolgatunk. Amúgy 8 kg, tehát hízik így is rendesen :)
2013. máj. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

6 hósan 180+ tápot evett.

Én már 4 hósan ezt adtam, mert a dobozon ez volt.

Aztán 7 hótól 210+ tápot adok, és ezt már nem emelem, most 8 hós.

A fejlődése, növése nem ettől függött igaziból, mert ő pon t6 hónál megállt. Akkor lett 68 cm, és most 8 hós, és nem több 69-70-nél, a súlya sem lett több 200-250 grammal, És lány:-)

6 hósan már adhatsz neki 180ból tápot.

2013. máj. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat
2013. máj. 30. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!