Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon rossz ha a 10 hónapos...

Nagyon rossz ha a 10 hónapos lányomnak 1 tápszert adok még?

Figyelt kérdés

Mert ez olcsó és a dokinő felirja még 1 éves koráig


Viszont még egy kérdés ,

Az baj ha uzsonárra is tápot adok a lányomnak?

Az az igazság hogy nincs itthon semmi gyümölcs amit adhatnék neki ,meg hónap vége nagyon nincs pénzünk !!

Tehát reggel 250 ml táp ebéd 200gr főzelék

uzsi és vacsi megint 250 ml táp

Ez igy baj?köszönöm előre is


2013. máj. 28. 17:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A gyerekorvos biztos hogy olyan tápszert ír fel a babádnak, ami a korának megfelelő. Viszont 10 hónaposan naponta 2-3-szor kellene már szilárdat ennie. Nagyon kellene neki a gyümölcs. Hónap elején mindenképpen vegyél neki. Húst kap a főzelékhez?
2013. máj. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%
nem baj:)
2013. máj. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mármint 1-es tápszert? Ezt meg kéne a dokitól kérdezni, bár ha ő írja, akkor tudja. Nem hinném, hogy baj, de én mindig a korának megfelelőt adtam. A tápszer elvileg teljes értékű, de én adnék gyümölcsöt is mellé. Szóval nem baj, de ha telik rá, majd adj neki gyümölcsöt és husit a főzelékbe.
2013. máj. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Persze húst minden nap kap a főzelékbe ,pedig nem is kéne!

Gyümit is kap ,frisset is meg ,üvegeset is ,tejpépet is csak mint irtam a hónap véfe nagyon gázos

mivel a gyedemből csak az egész hónapra 30.000ft marad ,ez pelusra kajára tisztítószerekre ,fürdetőszerekre!!

Szerintem igy már biztos mindenki megérti!!Bár nem hiszem hogy magyarázkodnom kéne!!

Igen Lactogen 1 tápszert eszünk ,és a doktornő irja fel és tudja mennyi idős a babám!!Csak arra gondoltam hogy nem táplálja már eléggé!!

Köszönöm a válaszokat

2013. máj. 28. 17:55
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát, ha hízik rendesen, akkor nem lehet gond, szerintem, bár elég furcsa.
2013. máj. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igen hízik rendesen ,mult héten voltunk egészségesen és 9100gr és 73 cm

3600 gr született a drágám!!

Doktornő maximálisan meg van elégedve vele, mindig szt mondja jaj de szép hát


Mi a furcsa????

2013. máj. 28. 18:17
 7/15 anonim ***** válasza:
Az én doktornőm is azt mondta az 1-es tápszert kaphatja a kislányom 1 éves korig.
2013. máj. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát fél éves korig szoktak 1est írni, a kettesben több a kalória, laktatóbb. Az én babám még kicsit "túlsúlyos" is, mégis át kellett térnünk 2-esre. Persze minden doki mást mond.
2013. máj. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mire ez a sok felkiáltójel és kérdőjel, kérdező? Senki se támadott meg. Normális válaszokat kaptál, mi a probléma? :)
2013. máj. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én kislányom is olyan 1-es tápszert eszik, amit 1 éves korig lehet neki adni, pont a múltkor kérdeztem rá. Hát mi is ugyanúgy vagyunk hónap vége felé, mint ti, de akkor is kap gyümölcsöt a kislányom, azt ne hagyd ki, mert nagyon fontos. Én kislányom 2-szer kap tápszert egy nap és 3-szor szilárdat. 9,5 hónapos
2013. máj. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!