Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha van tejem, akkor is adhatok...

Ha van tejem, akkor is adhatok Sinlacot a babámnak?

Figyelt kérdés
Ugyebár az is tápszer alapú...azért gondoltam,hátha úgy jobban megeszi a gyümölcsöt.
2013. máj. 30. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, miért ne adhatnál?!

Adhatsz neki gabonapépet is a gyümölcsbe keverve.

2013. máj. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs benne tej,,ez rizsből és szentjánoskenyérmagból készült por,vízzel önmagában is fogyasztható,vagy bekeverve főzelékbe.Nem tejalapú,allergénszegény pép.
2013. máj. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oké köszi,akkor kipróbálom!csak nem tudom,hogy hozzátáplálás kezdetén ajánlott-e..?
2013. máj. 30. 16:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha van elég tejed, miért akarod ezt adni??

Én minden este adok 1 adagot a lányomnak, de csak azért, mert már nem elég neki a tejem.

Az igaz, hogy allergénszegény, de tele van cukorral.

Akkor már inkább kezd el hozzátáplálni almával, barackkal stb.

2013. máj. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gyümölccsel kezdtem,adok almát,barackot,kapott már banánt,de nem igazán eszi,3 hete kezdtük,de még mindig csak 2-3 kanállal eszik meg,ezért gondoltam,hogy kipróbálom,hogy teszek hozzá Sinlacot,hátha jobban eszi..
2013. máj. 30. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!