Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ebből melyik...

Szerintetek ebből melyik mozgásforma alakul ki? Video lent

Figyelt kérdés

Kúszni még nem kúszik, forogni forog oda-vissza, hátrafelé tolat, és 1 hónapja kutyázik is


http://www.youtube.com/watch?v=LKyTpYsk1Gk&feature=em-upload..


2013. máj. 30. 23:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Ebből szerintem üldögélés lesz, ha sikerül oldalra lepottyantania a fenekét.
2013. máj. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is próbálna ülni, de úgy látom, hogy már mászna is :)!
2013. máj. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mászás. Mennyi idős, mert hatalmasnak tűnik a videón.
2013. máj. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mászni fog. Amikor borul, akkor meg ül. Ha meg tolat, akkor egyértelműen a mászás előzménye.
2013. máj. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ebből simán kúszás is lehez. Az én fiam ugyanezt csinálta 2héten keresztül majdnem csak fejre is állt úgy felnyomta a lábait mi is azt hittük kimarad a kúszás és mászni fogde ne.

Azóta már nagyon gyorsan kúszik

2013. máj. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De édes!Lányom is hasonlókat művel!Mennyi idős?
2013. máj. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

7 hónapos, és igen elég nagy baba. 2800al született és 52 cm-el, 5 héttel előbb, most olyan 9 kilo körül lehet, és 70 egynéhány centi. 6 hós státuszon volt 8570 g és 69 cm.

Eddig kicsit lusta volt, a hasáról a hátára is egy nappal 7 hós kora előtt fordult, pedig előtte egyszer már csinálta, úgyhogy képes volt rá. De egy hete nagyon beindult, azóta éjjel sem alszik, hanem gyakorol

2013. máj. 31. 09:26
 8/10 anonim ***** válasza:
olyan lesz mint a lányom! 7 hónapig nem akart ülni, csak forgott ide oda. Ugyan így próbálkozott, egyik nap felült, majd másnap a mászás is elindult! :D
2013. máj. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

enyém pont 6 hónaposan csinálta ezt délelőtt. este már ült :D valahogy a nap folyamás rájött, hogy ha oldalra kiteszi a fenekét-ahogy a tiéd is- és kicsit tol magán a kezével akkor ül :)

mondjuk másnap elkezdett mászni, úgyhogy bármi lehet :)

igaz enyém akkor már 2 hete kúszott, szóval lehet ettől függetlenül kúszni fog a babád.

off: nem beleszólni akarok, csak egy tanács, hogy inkább tedd le a földre, szőnyegre, ha kemény terepen gyakorol akkor jobban vagyis előbb ráérez mint a puha ágyon :)

2013. máj. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindig a földön van, csak most amit leterítettem plédet kimostam, ezért voltunk az ágyon....meg a földön rafkós, mert rájött, hogyha maga felé húzza a plédet, jönnek a játékok is, és nem kell tenni érte egy centit sem....sokszor ahogy leteszem már húzza is a plédet ha valamelyik játék kell neki
2013. máj. 31. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!