Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha eltelt 4 óra és még nem...

Ha eltelt 4 óra és még nem éhes, mi legyen?

Figyelt kérdés
Kisbabám 2 hónapos, tápszert kap enni. Azt mondták, hogy az étkezések között 4 óránál több ne nagyon teljen el, de lassan letelik, viszont ő még nem jelzi, hogy éhes lenne. Mit csináljak ilyenkor? Várjak, amíg szól, vagy etessem meg...?
2013. máj. 31. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Én várnák.
2013. máj. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha a súlya nem indokolja,vagy más egészségügyi probléma,én 1-2 órát még várnék,ha addig sem éhezik meg,azért már megkínálnám
2013. máj. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért ne teljen el??? Ez hülyeség és ha éjszaka nem kel fel enni akkor felköltöd? Ha éhes a baba jelzi. A tápszer amúgy is jobban eltelíti a piciket mint az anyatej. Ne aggódj. Ha nem csökken a súlya nincs miért félni. Amúgy is egyik pillanatról a másikra úgy megtudnak éhezni mintha egy hete nem ettek volna. :D Nekem is tápszeres a lányom és este 8kor lerakom aludni reggel 5-6 körül kel csak fel újra h éhes. És eszem ágába sincs kelteni. Még csak 4 hónapos lesz 2 hét múlva. Szóval hagyjad szerintem.
2013. máj. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
persze, éjszaka nem is ébresztem fel :) a kérdés inkább a napközbenre vonatkozott.
2013. máj. 31. 09:14
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne ébreszd fel.Ha éhes jelezni fogja.
2013. máj. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg, persze. én soha nem értettem az olyan szuperanyukat, akik percre pontosan keltik a babát h egyen mert idő van. Felesleges, úgyis jelez ha megéhezett :)
2013. máj. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:) én sem szoktam percre pontosan etetni, csak valahol olvastam, vagy valaki mondta, már nem tudom, hogy az étkezések között lehetőleg ne teljen el 4 óránál több napközben. Kezdő anyuka vagyok, és kicsit bizonytalan az első olyan alkalomnál, ami eltér a megszokottól :) mert eddig azért magától kérte a kaját olyan 3-3,5 óránként. De most valahogy nem..
2013. máj. 31. 12:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Várjál nyugodtan, nálunk volt időszaka ennyi idősen, hogy 4-5 óránként evett. Ha 4 óra eltelte előtt kínáltam sírt, tolta el a cicit.

A 4 óra inkább arra vonatkozik, ha nyár van, nehogy kiszáradjon - mert mindegy hogy cici vagy tápszer, nekik az a folyadék is.

Jaj ha tudnád mennyit idegeskedtem anno... ráadásul nekem majd szétdurrantak közben a melleim :) Zsíros volt mindig a haja, mert állandóan a kutacsát simogattam... :) 11 hós, és most már tudom, annyit eszik, amennyi jól esik. De teljesen nyugodt sosem leszek :)

2013. máj. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!