Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Budapestiek! Erre nem szokás....

Budapestiek! Erre nem szokás. Hogy gyereknapra a mama vesz az unokájának ajándékot?

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 11:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem ezt a " naapozást", mint a Valentin-nap, stb. Nálunk minden nap gyerek nap:) Nagymamám ennek ellenére mindig ad pénzt, vagyis csak az egyik. Pont az a nagyim, aki amúgy nem igazán foglalkozott velünk. Anyósom is hozott túró rudit, de ő sem foglalkozik amúgy a fiammal. Ünnepekkor eljön, hoz valami totál felesleges dolgot, csak hogy anyámmal versenyezzen... De ezzel nem pótolja azt, hogy 10 hónap alatt 5-ször ha látta az unokáját. Amúgy anyukám mindig vesz valamit a fiamnak, pont gyereknap előtt kaptunk egy nagy csomag pelenkát, és egy cuki nyári napozót is, azt neveztük ki gyereknapi ajándéknak:) De szerintem fontosabb, hogy az elmúlt 10 hónapban mellettünk állt, szereti a fiunk, és sokat vannak együtt, a fiam is szereti, azonnal megy hozzá, ha meglátja:) Anyósom meg eljön néha, adja a dolgait, de a fiam fél tőle, sír vagy bújik el, és soha nem fogja meg anyósom a saját unokáját. Egy szó, mint száz, nem az ajándék a fontos, hanem a szeretet:)
2013. jún. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Anyukámtól és a nővéremtől - aki a lányom keresztanyja- is kapott ajándékot a kislányom. Anyósomtól semmit...
2013. jún. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!