Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha 9 hónaposomnak nem...

Baj ha 9 hónaposomnak nem vasalok már?

Figyelt kérdés
Egy párszor történt olyan hogy valami ruhája hirtelen kellett, és csak lekaptam a szárítóról. Nem vettem észre különösebb változást a bőrén, hogy lenne baja.
2013. máj. 31. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
nem baj...azt tedd amit jónak látsz....mindenki azt tegye...én például a 6évesemét is vasalom és a 4hónaposomét is nekem így jó,és nem érdekel ki mit mond
2013. máj. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kövezzenek meg érte, de amióta szárítógépünk van, én a 4.5 hónaposomra sem vasalok!
2013. máj. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én kb 6 hós koráig vasaltam rá.Mióta jobban igényli a foglalkozást,már nincs energiám rá.Egyébként jobban szerettem a vasalt ruhákat mert puhábbak.
2013. máj. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is csak a puhasággal van a gondom.
2013. máj. 31. 17:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha hirtelen kell, én sem vasalom. Egyébként igen, mert anélkül látszik, hogy gyűröttek. Amióta kúszik-mászik a padlón (parketta vagy járólap) , szerintem a vasalás fertőtlenítő hatása már nem annyira lényeges.
2013. máj. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én 3 hónapos kora óta nem vasalom.

Inkább pihenek vasalás helyett.

2013. máj. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csak az elmenős, szép ruhákat vasalom kb. 6 hónapos kora óta.

Most már rendszerint melegítőnadrág, póló van a két éves fiamon, napjában többször is kell cserélni, minden nap vasalhatnék egy rahedli ruhát.

2013. máj. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vasalok, vasaltam. Sajna genetikailag van belém kódolva, hogy utálok vasalni. Anyukám is bármit megtesz, csak vasalni ne kelljen. Nem esett messze.....megtanított arra, hogy mosás után, alaposan kirázzuk a ruhát, és a lehető legszebben terigetünk, kevés csipesznyommal. Utána szépen hajtogatunk, és be a szekrénybe!
2013. máj. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenki válasza hasznos volt! :) Már be is raktam a szekrénybe a baba ruhákat a szárítóról. Persze a pelus, kényesebb ruhák és a lepedő ezentúl is vasalásra kerül, mert különben úgy néznek ki mint amit a kutya szájából ráncigáltam. :D
2013. máj. 31. 20:14
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem vasaltam. 4 hós és 3 éves gyerekeim vannak.

Csak a textilpelenkákat az elején.

Meg az "ünneplősöket"

2013. máj. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!