Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5-6 hós babának Ti mit adtok...

5-6 hós babának Ti mit adtok vacsorára? Tejpép van nálunk, de rá 1 órára annyira éhes, hogy bevág 1 üveg tápszert is.

Figyelt kérdés

ez összesen kb 4 dl. kicsit soknak találom, változtatni kell!!

köszönöm a segítséget.


2013. máj. 31. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Anyatejes még, de már éjszakára nem elég a tejem, 170ml Sinlacot adok neki az esti fürdés után, utána alszik, mint a bunda hajnalig. Pár nap múlva lesz 6 hónapos.
2013. máj. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én tápszert adok neki. Délelőtt kap gyümölcsöt, délután zöldséget, a többi tápszer.
2013. jún. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tápszert (5-6hósan még 240-270milit).7hós korától viszont csak 200-240et eszik.De napközbe 6hósan reggel 190g gyümi,190-220g délbe főzelék,du 150g gyümi volt.7hós korátol,mivel mondták baj ha nincs meg a tejalap,reggeli 200-220g tejpép,tizorai 130g krémtúró vagy joghurt gyümivel,ebéd 200-300g főzelék,du 150-200g gyümi vagy joghurt+gyümi,vacsi 200-240 tápszer.

Nem tejpéppel kell vacsiztatni,hanem tápszerrel.Ha napközbe eleget eszik,kibirja tápszerrel reggelig.

2013. jún. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja, azt nem írtam, 6 hónapos a babám.

Amúgy miért kell a tejpép? Nekem még senki nem mondta, hogy tejpépet is kellene adnom.

2-es

2013. jún. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kislányom igaz 9 hónapos de ő csak úgy alszik éjszaka ha fürdés előtt jó éjszakát tejpépet kap meg fürdünk utánna pedig egy kis tápszert mondjuk az inkább csak azért kell mert üvegen alszik el.A korához képest nagyobb baba és többet is eszik mint a korabeliek napközbe,de adhatok én neki akármit vacsorára csak a jó éjszakát péptől alussza végig.Nekünk ez vált be.
2013. jún. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves anyukák!! Külföldről írok, így sajnos nem tudom mi az a sinlac, meg jó éjszakát tejpép!! Mit tartalmaz? Gondolom valamilyen gabonát. Melyiket? Köszönöm!!
2013. jún. 2. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!