Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mentek idén a babával nyaralni...

Mentek idén a babával nyaralni? Hová? Mennyi idôre? Hotelbe vagy máshova? Bababarát helyre? Miket visztek a babának? Mivel mentek? Hány km út?

Figyelt kérdés
2013. jún. 1. 09:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Sehova. Semennyi idore. Sehova. Nem. Semmit. Semmivel. Nulla.


Mi ertelme az ilyen kerdeseknek?

2013. jún. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

babábal én nem mentem. most kétéves kisebbik-és 3-4 napra megyünk Sárvárra,apartmanba,autóval,tesómékkal, kb: 140 km


nem tudom a tied,mennyire baba-de nem egyszerű egy picivel nyaralni

2013. jún. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ès úgy ôszintèn, a válaszodnak mi èrtelme? Ha nem mentek, egy nem megteszi, de azt hittem ez nyilvánvaló. Akkor kibôvítem: HA IGEN, akkor hová, stb.
2013. jún. 1. 09:39
 4/13 A kérdező kommentje:
9 hónapos lesz, amikor megyünk.
2013. jún. 1. 09:41
 5/13 anonim ***** válasza:

Tavaly (7-8 hónapos babával), terhesen Balatonra mentünk le kétszer egy ismerősünk házába, ami abszolút bababarát volt:) Budapesten élünk amúgy, ez nem olyan nagy táv, havi egyszer szinte a román határig mindig elmegyünk 1 hónapos kora óta, egyébként is kimozdulósok vagyunk, szóval ez nem volt teher neki semennyire. A környezetváltozást, ott éjszakázást is jól fogadta. Ettől picit tartottam mert még csak anyósoméknál aludtunk vele akkor, sehol máshol.

Most nagyon bátrak vagyunk.. vagy majd kiderül, szüleimmel és tesómékkal megyünk Spanyolországba. Nővérem szervezte az utat, kiveszünk ott is egy házat, 3 hétre. Mi jobban szeretjük az ilyen helyeket, mint a szállodákat egyébként is, babával szerintem tényleg egyszerűbb. Kaja ügyileg talán nem.

Mi 20 és 5 hónapos babával megyünk, ők 3 éves és 9 hónapossal.

Szerintem visszük az egész házat:) Ami lemarad majd beszerezzük. Ezen ne aggódj. Gondolom ti sem Afrikába készültök, szóval minden megvehető lesz, ha véletlen itthon maradna:)

2013. jún. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
6 hónapos a kicsi, elütöttem:)
2013. jún. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Megyünk, de idén csak a Balatonra. Most lesz 8 hónapos. Jövőre már egy Horvátországot is be merek vállalni :)

Füredre megyünk, saját nyaraló. Kocsival megyünk, és kb. 95-100km lehet az út Tőlünk.


Elég sok mindent viszek azt hiszem. :)

Utazóágy, járóka, kis babakocsi, medence, úszógumi, úszópelus , játékok, ruhák, strandsátor és minden ami a nyaraláshoz kellhet.

egyenlőre ezek jutottak eszembe.


Jó nyaralást mindekinek!

2013. jún. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Siófokra megyünk egy bababarát hotelbe. Amíg ketten jártunk, akkor egèsz nap fürödtünk, mászkáltunk, most gondolom más lesz. Mennyi idôt lehet vízparton tölteni? Mennyit pancsolhat a baba? Amennyi jól esik?
2013. jún. 1. 09:57
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi vittünk tavaly kis fedett babapancsolót, abban volt sokat. Egyébként szinte végig lent voltunk a parton, árnyékban elaludt. Estenként sétálgattunk vele, babakocsit is vittünk. Most még nem igazán tudom hogy lesznek ezek. Azért vagyok ilyen bátor mert sokan leszünk rájuk:) Szerintem egy kismedencét viszünk most is, babakocsik még nem tudom hogy lesznek. Egy ernyőkocsit a nagyobbnak biztos viszünk, tavaly is elvolt már benne, de most a 6 hónapost nem tudom. Lehet csak a hordozó kendőt visszük és a babahordozót- az apja elbírja azzal is.
2013. jún. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%
A kérdéshez még: milyen ruhát vesztek fel, és milyen színű kocsival mentek:)))
2013. jún. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!