Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hônapos a babánk, meg kell...

5 hônapos a babánk, meg kell válnunk a kiskutyánktôl?

Figyelt kérdés
Nem bàntja,söt vèdi.De mindenki azt mondja "minek ez a kutya"stb.Panelban lakunk ès a kutyus ia bent van a lakàsban.1 ève hoztuk ki a menhelyröl,mert 3 èvig nem jött össze a baba,ès beletörödtünk.Elhoztuk a kutyust,ès hihetetlen,de aznap estem teherbe.Most meg mindenki a kutyust szidja,hogy nem való gyerek mellè.Igazuk van?
2013. jún. 1. 13:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki ezt mondja elég buta4Szerintem,ha nem bántja és jól elvannak és titeket sem zavar akkor nyugodtan maradhat!De te mit szeretnél?
2013. jún. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem kell megválnotok tőle. Mi is panelban lekunk és számtalanszor látom, hogy együtt sétál anyuka, baba és kutya. Ha picit nagyobb lesz a babád, akkor nagyszerű barátok lesznek! Én nem válnék meg tőle!
2013. jún. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
3 éves a fiam, 2 spániellel nőtt fel, kertes házban lakunk, de a kutyák, mint valami tartozék, egész nap a fiammal vannak. Benti kutyák egyébként. A fiam még nem volt beteg. Én biztos nem válnék meg a kutyustól.
2013. jún. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
nincs igazuk. és őszintén ti is reménykedtetetk, h az elkövetkező 15 évben (amíg a kutyus él), azért csak összejön a baba,mégis kihoztátok a menhelyről. hoyg lehetne az jó és felelősségteljes szülő, aki ilyenkor eldob egy állatot? a gyerekre nem jelent eü veszélyt, érzelmi fejlődésében pedig kimondottan jó hatással van rá. ne hallgassatok másokra, tartsátok meg a kutyust
2013. jún. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Szeretnèm ha maradna.De nem szeretnèm ha baja lenne a picinek.Be van oltva stb.Szobatiszta 3-4 èves,nem az az ugràlós fajta.Inkàbb csak fekszik,ès csak simire jön oda,vagy ha hîvjuk.Inkàbb a ször miatt balhèznak,mert egy kisgyerek minden szöszt megtalàl ès a szàjàba vesz.Meg ugat ha jön valaki.Tudom,hogy nem lehet makulàtlanul összeszedni minden szörszàlat.
2013. jún. 1. 13:46
 6/16 anonim ***** válasza:
Semmiképpen sem válnék meg a kutyától. A babád kiskorától szinte önmagától megtanul együtt élni a kutyussal, észrevétlenül fogod megtanítani arra, mit szabad a kutyussal és mit nem. Csak egyetlen dolog okozhat problémát, nevezetesen, ha később kiderül, hogy allergiás a kutyaszőrre. Majd ráérsz akkor gondolkozni, hogy mi is legyen.
2013. jún. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerösîtèst mindenkinek!Nagy traumakènt èlnèm meg,ha el kène ajándèkoznon.Már volt egy ugyan ilyen kutyusom,akit a dokinál az asztalon kellett hagynom,ott pusztult el.6 ève.Fèlrekezelte az orvos.Nagyon nehèz volt az az idö.7 èvet volt velem.Ès hogy kihoztuk a mostanit,nem bîrnàm feldolgozni,ha el kène válnunk töle.A baba meg az èletem!Szerencsère a babôm sem alergiás,ès remèlem nem is lesz.CSak mindennapos veszekedèssel jár,amîg vissza nem tudunk költözni az otthonunkba.Akkor már nem szôlhat bele senki.
2013. jún. 1. 14:25
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

mi majdnem pont így jártunk :) elhoztuk a menhelyről, nem sokkal rá terhes lettem (előtte 4 évig meg nem sikerült), de ez a kutya már itt ragadt :)


Még nem született meg a babánk, de a kutya nem egy vérmes jószág, kicsi is, és a hálószobába meg a leendő babaszobába soha nem mehetett be

2013. jún. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kell, küldd el őket melegebb éghajlatra. Nekem is mondták anno mikor terhes voltam, hogy akkor lealtatom a kutyákat ugye? Vannak ilyen hülye emberek. Nekem 3 kutya van a lakásban a ma már 2 éves fiam mellett, nagyon szeretik egymást egy gyereknek nagyon jót tesz ha van kisállatt mellette.
2013. jún. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk egy 2 éves mopszunk van az 1 éves fiunk mellett. A fiam imádja, simogatja, gyűrögeti, a kutya pedig mindent eltűr neki. Anno tőlem is kérdezték mikor terhes voltam, hogy most akkor mi lesz a kutyával? Én pedig mondtam, hogy természetesen marad.
2013. jún. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!