Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hônapos a babánk, meg kell...

5 hônapos a babánk, meg kell válnunk a kiskutyánktôl?

Figyelt kérdés
Nem bàntja,söt vèdi.De mindenki azt mondja "minek ez a kutya"stb.Panelban lakunk ès a kutyus ia bent van a lakàsban.1 ève hoztuk ki a menhelyröl,mert 3 èvig nem jött össze a baba,ès beletörödtünk.Elhoztuk a kutyust,ès hihetetlen,de aznap estem teherbe.Most meg mindenki a kutyust szidja,hogy nem való gyerek mellè.Igazuk van?
2013. jún. 1. 13:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
23%

én biztos hogy gyerek mellett nem tartanék semmilyen állatot, de ez az én mániám. :)


de ha tiszta, akkor kár megválni tőle. később biztosan összebarátkoznak majd a kisbabáddal, egy kutya hű társ tud lenni.

2013. jún. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe nem jutna megválni tőle. A gyereknek még jó is, ha állat van a közelében. Meg aztán elég sokan nőnek úgy fel, hogy háziállat van mellettük...
2013. jún. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszi!Hàt magamtôl nekem sem jutna eszembe,csak nap mint nap azt hallgatom mindenkitöl,ès elsö baba...

100% hogy ezek után nem bizonytalanît el senki. :)

2013. jún. 1. 17:31
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
mi is panelban lakunk, 6,5 éves a kutyánk és úton van az első baba. tőlem is többen kérdezték már, hogy mit csinálok majd a kutyussal és őszintén szólva az elején a kérdést se értettem. miért kellene bármit is csinálni vele? nekünk ő családtag, természetesen marad :)
2013. jún. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Igaz, nekünk macskánk van, de amikor terhes voltam, tőelm is kérdezték, hogy mi lesz vele. Én se nagyon értettem. Szóval eszedbe ne jusson megválni a kutyától! Valahol olvastam, hogy az állattal felnövő gyerekeknek erősebb az immunrendszere.
2013. jún. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Kõszi mègegyszer mindenkinek!Igen SZOFI csalàdtag ,ès marad! :)

Nagyon jól esett ès örülök,hogy ilyen egyèrtelmü vàlaszokat kaptam!!!!:))

Nem erre szàmîtottam!Mûltkor pl anyukàm kolleganöje ordîtotta le a fejemet miatta.Holott semmi köze hozzà,ès talàn 3* ha talàlkoztam vele.Utàna mèg sirva is fakattam.Ha meg megmondom neki vagy màsnak a frankôt,akkor meg èm vagyok a bunkô.Màr nagyon elegem van,hogy miôta megszületett a pici,mindenki csak okît!"EZ mèrt,igy van,ezt mèrt îgy csinàlod,èn nem îgy csinàltam (20 ève) ".Èn ûgy gondolom az èn ès a pàtom gyereke,mi "dolgoztunk"meg èrte.Ûgy gondolom mindent megteszek èrte,imàdjuk.Ha valamit nem tudok,ûgy is megnèzem,megkèrdezem!

2013. jún. 1. 22:55
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!