Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a kéttannyel...

Mi a véleményetek a kéttannyelvű ovikról?

Figyelt kérdés
Esetleg nagyobb gyerek, vagy ismerősötök jár ilyenbe?Szerintetek hasznos?
2013. jún. 1. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Véleményem nincs.Tesóm fia járt német-magyar oviba nálunk.Mivel az apja Osztrák,így tökéletesen beszél németül és ez már az oviban is kitűnt.A gyerek jobban tudott németül,mint az óvónők és csak mondókáztak meg ilyenek.Ennyi.
2013. jún. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenbe jártam, és sok rokonom gyereke jár ma is kéttannyelvű óvodába. Nekem csak pozitív emlékim vannak róla.
2013. jún. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyémek ilyenbe járnak. Abszolút pozitív a véleményem. A gyerekeimnek teljesen természetes, hogy léteznek más nyelvek, más kultúrák, már nagyon sok mindent megértenek angolul, a nagyobbik már ezt-azt beszél is és egy szavuk sincs, ha a rajzfilmcsatornát átállítom angolra, amikor nézik.
2013. jún. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!