Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Gabi esti fürdető és Édes...

A Gabi esti fürdető és Édes álom fürdető közt van valami különbség?

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk Édes álom van. Ez van a hátulján: A Gabi Édes álom fürdető 100%-osan színezék-,alkohol- és szappanmentes, így már 3 hónapos kortól használható. Kellemes nyugtató hatású levendula-és hársfavirág-kivonatot tartalmaz, a fürdővízhez keverve megkönnyíti az esti altatást. Kamillatartalma közismerten bőrnyugtató hatású.

Sajna h a másik milyen azt nem tudom, mert ezt kaptuk egyszer ajándékba és megtetszett azóta ezt használjuk.

2009. okt. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az Esti fürdetőn ez áll:

A Gabi Esti Fürdető 100%-osan színezék-és alkoholmentes,ezért már csecsemőkortó használható ( a neve alatt meg az áll hogy 3 hónapos kortól :-P ). A fürdővízhez keverve kíméletesen tisztítja és ápolja a baba bőrét.

na most: ha nincs benne levendula meg nyugtató cuccok, akkor mitől esti???

Na mindegy. Azért köszi a választ. Ha ez elfogy, veszek Édes Álmot, kipróbáljuk azt is.

2009. okt. 7. 12:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Az egyik áttetsző "színű", a másik krémszínű, és mintha az állaga is krémesebb lenne. De sztem semmi különbség, egyiktől sem alszik jobban a picur, viszont nagyon jók szerintem, jó az illatuk, jól tisztítanak, és nem szárítják ki a baba bőrét.
2009. okt. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!