Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mikor adtatok a babátoknak...

Ti mikor adtatok a babátoknak abból az ételből amit ti is ettetek ebédre?

Figyelt kérdés

Pl. Borsófőzelék, rakott krumpli, rántotthús,krumplis tészta,gulyás leves stb...


És miket adtatok először?



2013. jún. 3. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Amiben nincs tojás és tej, azt kb 9-10 hónapos korától.


Amiben van, azt 13 hónapos korától. Onnantól nem is főzök neki külön.

2013. jún. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kb. 11 hónapos korától azt eszi a fiam, amit mi. Szerencsére semmire nem allergiás.
2013. jún. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Kislányom 9 hónapos korában volt olyan, hogy nem főztem neki külön, és azt ette, amit mi, de ez csak 1-2 alkalom volt, ő sem allergiás szerencsére, most 10 hónapos, de még 90%-ban külön főzök neki.
2013. jún. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kb 9-10 hónapos korától ették, amit mi (majdnem mindig). De egészségesen főztem, olyat ami jó neki is, és felnőttnek is
2013. jún. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyan 10 hónapos korában kezdtem átalakítani a mi ételeinket bababarátra (tojásfehérje helyett víz a sütikbe, tej helyett zabtej, ilyesmik), persze azért volt (még most is van), hogy külön főztem neki :)
2013. jún. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!Az enyém most töltötte be a 9 hónapot,és kb két hete kóstoltatom illetve adok neki belőle.Kénytelen voltam mert semmit nem evett amit neki főztem,már kezdett a súlyából is veszíteni,de úgy látom ez most bejött,mert mindenből eszik egy keveset.
2013. jún. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 1 éves koráig külön készítem+bébiétel. Ekcémás és úgy fest a tejtermékekre allergiás lesz....
2013. jún. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

10 hónapos korától, de én eleve egészségesen főzök, tojást nem használok, kevés fehér lisztet, habaráshoz kukoricalisztet, főzéshez semmi zsiradék, csak salátába. sok őrölt olajos mag, növényi tej (zab, rizs), kevés fűszer, semmi vegeta féle


a kedvence a spagetti (olasz durumtészta) és a barnarizs

2013. jún. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!