Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy adtátok a banánt először...

Hogy adtátok a banánt először a babátoknak?

Figyelt kérdés

7 hónapos a fiam szeretnék neki adni banánt.

Ha eltöröm mondjuk 3fele és a kezébe adom megeheti egyedül?vagy kicsi darabokba adjam neki inkább?

Van már 2foga



2013. máj. 30. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Azzal kezdtük a hozzátáplálást, hat hósan, banánnal és őszibarackkal. Turmixolva adtam, illetve a Hipp bébiétel változatát is megkóstoltuk (alma-banán, őszibarack-banán, sima banán).

Megeheti egyedül már hét hónaposan, csak az én gyerkőceim nagyon összenyomorgatták még ennyi idősen. Inkább én tartottam nekik és ők harapták.

2013. máj. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Akkor megpróbálom oda adni neki meglátjuk mit csinál vele.

Kivancsi leszek

2013. máj. 30. 21:14
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Én ilyen picinek nem adnám oda egészben. Valószínű, hogy vagy széttrancsírozza, vagy rosszabb esetben jó nagy darabot leharap, és öklendezik. Inkább törd össze egy villával, és kiskanállal adjad neki.
2013. máj. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Az én fiam kis mohó, egyszer majdnem megfulladt egy túl nagy falat banántól. De ha a tiéd nem az, próbáljátok meg. Azért állj készenlétben!
2013. máj. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én összeturmixoltam neki,hogy pépes állaga legyen,igaz,5 hósan az első gyümölcsök között adtam neki.
2013. máj. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi is a banánnal kezdtük de a kislányom turmixolva nem fogadta el csak ha villával törtem neki össze ha pedig üvegeset vettem neki abba kellett valami darabosat tenni vagy egy kis babapiskótát vagy kekszet.
2013. máj. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nyomkodd össze villával és úgy add neki kicsit pépesen, mert még nem tudja, mekkorát kell harapnia.
2013. máj. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
én semmiképpen nem merném ekkorának a kezébe adni. Tuti betömné, bármit is adsz, letörhet belőle nagy darab.
2013. máj. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6 hónapos kisfiamnak össze törtem villával a banánt, mert látta, hogy az apja eszi és kért ő is. Persze kanállal nem kellett neki, így ujjal összenyomva a szájába tezünk egy pici falatot és megeszegeti.
2013. máj. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én villával összetörve adtam neki,így maradtak benne darabok,de mégsem volt veszélyes hogy nagyobb darabot nyel.
2013. máj. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!