Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napi hány gyümölcsöt adtok a...

Napi hány gyümölcsöt adtok a babátoknak?

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Kettőt.
2013. máj. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Napi kétszer, tízóraira és uzsonnára.
2013. máj. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én csak egyet, de már régóta gondolkodom a kettőn, hátha laktatóbb lenne. Tápszeres baba 4,5 hónapos, majdnem 5. Mennyi idős a ti babátok?
2013. máj. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kislányom 10 hónapos lesz egy hét múlva, már egy ideje egy vagy két gyümölcsöt kap és általában keverem vagy joghurttal vagy babakeksszel. Van, hogy üvegeset adok, azzal egy üveggel.
2013. máj. 31. 23:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom már 15 hónapos, de a kezdetektől napi kettőt eszik. Általában uzsonnára, az egyiket joghurttal/házi krémtúróval/tejberizzsel, a másikat magában. Szerencsére minden gyümölcsöt nagyon szeret :)

(első voltam)

2013. máj. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fiam 10 hónapos, egyszer mindenképpen, de általában kétszer. Egyszer én is joghurttal, pudinggal, túróval vagy keksszel keverem, a másik általában üveges vagy csak magában.
2013. jún. 1. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 6 hónapos, egyszer adok neki gyümölcsöt és egyszer zöldséget. Semmivel nem keverem.
2013. jún. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!