Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 23-25 fok van a lakásban....

23-25 fok van a lakásban. Otthon ilyenkor ha fűtés van mibe öltöztessem a babát?

Figyelt kérdés
A teljes öltözetet írjátok légyszi.10 naposak vagyunk.
2008. okt. 8. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. Hosszú ujjú body és hosszú ujjú rugdalózó, és betakarni egy vékonyabb kis pléddel, de ha azt látod, hogy melege van, akkor a takaró nem kell.

Üdv, 11 hetes kislány anyukája

2008. okt. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egy 10napos bab még nagyon fázós!!!én hosszú ujjú bodyt adok rá meg egy hosszú lábú rugit,zoknival vagy ha lábfeje van nem,25fok van nálunk de mi 3hónaposak vagyunk,mi a legnagyobb melegben születtünk és kellet neki body arra egy hosszú ujjú lábú rugdalózó plüss,beletettem egy kókuszpólyába és abban volt egy pléd-így tudott nyugodtan aludni kb 1hónapos koráig,pedig közel 30-32fok volt a lakásban.
2008. okt. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elsővel értek egyet, esetleg még egy kis cérnasapi. De a baba tarkójánál érzed hogy melege van-e. Ne tévesszen meg, mert a keze és a lába szinte mindig hideg.
2008. okt. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 25 fok az nagyon meleg. Nalunk 21 fok van napkozben ejszaka pedig 20 fok. Nem oltoztetem agyon: hosszuju baody es ujatlan rugdalozo vagy roviuju body es hosszuju rugdalozo, kis zoknival a rugdalozo ala. Ha le van teve akkor egy vekony pleddel takarom be ejszaka pedig vastagabb halozskba alszik. Nem szabad tul meleget csinalni a lakasban mert hamarabb megnathasodik. 11 hetes kuislany anyukaja
2008. okt. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az előttem válaszolóval értek egyet!Nem szabad ilyen melegben tartani őket,de gondolom ezt már a dokid is elmondta,h mi az ideális neki.Csak a fürdésnél kell 23-24 fokra befűteni.Én is hasonlóképpen öltöztetem a babámat,mint az előttem szóló.Mi is a nyári melegekben voltunk picik-májusi a babám-de akkor sem adtam rá egy fél szekrénnyi ruhát.Sapit meg felesleges ilyen meleg lakásban ráadni.Aztán mit adsz rá télen, sétáltatáskor?
2008. okt. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!