Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6.5Hónapos babám napi 5 szőr...

6.5Hónapos babám napi 5 szőr kakil. Normális ez? Hozzátáplálást már megkezdtük, csak reggel meg este szik tápszert.

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
SZia! Mi is hasonlóan vagyunk, lányom 6 és fél hónapos. Sokkal többször kakil mint mikor csak tápszert evett. Sőt ha olyan kajcit kap akkor pláne így van, hogy 4x 5x kakil, szerintem ez normális. Én úgy vettem észre, hogy kevesebbet többször.
2009. okt. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem viszont ez sok. Mi már régen túl vagyunk ezen a korszakon (14 hósak múltunk), de napi 1-2 széklet volt a hozzátáplálás kezdete óta. Kérdezd meg a védőnőt/dokit.
2009. okt. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is mióta megkezdtük a hozzátáplálást többször kakil, van hogy 4x is. Nem minden gyerek egyforma, van amelyik naponta csak egyszer, van amelyik többször. Ha hízik szépen és nem látod hogy valami baja lenne akkor egyáltalán nem baj, az ő kis szervezetének is rá kell állni hogy más is van a tejen kívül.
2009. okt. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi is így jártunk, sok kaki van mióta mást is eszik a kislányom. Szerintem ez normális, ne aggódj!

2009. okt. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet ez tényleg gyerekfüggő.De a lányom nem kakil többet amióta hozzátáplálok.Napi 1 max 2.
2009. okt. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a nem mindegy, hogy milyen az a kaki. ha hasmenéses, folyós, akkor lehet gond, de normális, nem savanyú szagú, nem nyálkás, akkor nem hiszem, hogy gond lehet, de azért kérdezz rá dokinál, védőnőnél....
2009. okt. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2009. okt. 11. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!