Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy 6-7hónaposa...

Miért van az, hogy 6-7hónaposan felállnak a babák de "sokkal"később kezdenek el járni, menni?

Figyelt kérdés

Fiam egy hete kezdett el felállni 7hónapos és sok helyen olvasom hogy ettől függetlenül lehet csak 11-15hónapos kora körül fog elkezdeni menni.


Lehet valamivel segíteni hogy hamarabb menjen neki?



2013. jún. 5. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Nem szabad segíteni, tönkreteszed a gerincét.

A legjobb, ha a maga ütemében fejlődik, pláne, ha ilyen extra korán állt fel.

2013. jún. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
De miért akarod h olyan hamar menjen?Miért jó az h 9-10 hónaposan elindul?Ez nem lóverseny!Úgyis akkor indul el ha megérett rá.
2013. jún. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, és egyébként is, minek?
2013. jún. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Én lányom is ennyi idősen állt föl! Én sétáltattam úgy,hogy fogtam a két kezét persze csak ha ő mutatta! Szerintem ez ugyan olyan mintha ő kapaszkodna! Hisz nem emeltem a kezét ő magát tartotta! De így mindenhová eljutott ahová csak szekrénybe kapaszkodva nem! És 1 évesen elindult!
2013. jún. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem akarom erőltetni hogy jarjon!!!

Csak kérdeztem hogy segíthetek-e neki.

Azzal nem fogom erőltetni az állást sem erőltettem egyik pilanatról a másikra felállt magától

2013. jún. 6. 10:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Elso fiam 9 honaposan allt fel de csak 13 honaposan kezdett el jarni.

Most a masodik fiam aktivabb, 5 es fel honaposan mar kuszott. 7 honaposan mar felult majd par napra ra elkezdett maszni es utana felallt. Most 8 honapos ,mar az onallo felallassal probalkozik ugy,hogy nem kapaszkodik kozbe. Kivancsi vagyok O mennyi idosen kezd el majd jarni..

2013. jún. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!