Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angliai anyukak, milyen cipot...

Angliai anyukak, milyen cipot vettetek jarni tudo babatoknak? Kisfiam labfeje kifele all, es tanacstalan vagyok, hogy milyen cipot vegyek!?

Figyelt kérdés
14 honapos kisfiam labfeje kifele all jaras kozben. Mar tobb mint egy honapja jar egyedul. Elvittem az orvoshoz aki azt mondta teljesen normalis es hogy ez majd valtozni fog. Na de nem valtozott semmit. Kb 20 fokos szogben all a labfeje mikor megy. Milyen normalis cipot vegyek neki? A clarks cipok megfeleloek? Most van neki egy nike kiscipoje, de ugy megy benne mint a pingvin, kemeny a talpa szerintem. Koszonom a valaszokat
2013. máj. 20. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:

mi clarksot szoktunk vagy superfit-et vagy otthonrol valami supinaltat szamos vagy dd step


fog valltozni a laba de nem 1 honap alatt

ha idonkent mentek haza erdemes elvinni egy ortopedushoz ha addig nem valltozik


ha nagyon rossz a helyzet szerinted vannak konduktorok devenyesek is az orszagban erdemes veluk felvenni a kapcsolatot :)

de kar lenneizgulni egyenlore

2013. máj. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bár a lányom még nem hajlandó elindulni (15 hónapos), de én is clarksot néztem neki, szerintem minden "kritériumnak" megfelel. Bocsi nem értek hozzá, a kifelé álló lábfeje miatt vettél neki kemény talpút? Mert ha nem, akkor szerintem azt gyorsan cseréljétek le, nem lehet neki kényelmes.
2013. máj. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Nem azert vettem neki a kemeny talpu nike cipot, mert az jo, csak mivel elindult mar jo ideje, gondoltam hogy mindegy milyen cipo, igy ezt vettunk, de nem valt be. Menni megy benne, de most hogy egesz nap setal fol ala, igy nem a leg megfelelobb neki. Mar ezer fele helyen neztem megfelelo cipot, de csak a clarks cipokre bukkantam. Ezert is gondoltam hogy a mostanit lecserelnem olyanra. Mindenkepp veszek neki olyat aztan meglatjuk mennyire es hogyan megy benne.

2013. máj. 20. 22:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi clarks-os at vettunk, de azota talaltam masik uzletet is ahol szinten nagyon szuper cipok vannak. az arak itt is hasonloak a clarks-osehoz viszont ezeknek az aljaban van kikepzes a labnak ahol a hajlat van. az uzlet neve trotters viszont nem sok van belole londonban. minden uzletben lemerik a labat es a szelesseget a kicsiknek es ahhoz megfelelo cipot ajanlanak.

nekunk mikor a kicsi jarni kezdett a puha talput ajanlottak mivel ebben jobban meg tud tanulni egyensulyozni.

2013. máj. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!