Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Tápszert kiadnak recept...

SOS! Tápszert kiadnak recept nélkül 3 hónapos babának? Ha igen, mit kérjünk?

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra elkezdett apadni a tejem. Az esti fejésnél alig 10 mlt tudtam csak kiszedni. Fiam itt ordít, mellre tenni már nem tudom, pár szívás után kiköpi, majd tátog és sír. Mit csináljak? Hasa nem fáj, kap Coliefet, kakát is kinyomtuk már belőle, ma nem ettem semmi puffasztót se tejterméket.
2013. jún. 5. 21:22
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
45%
Lepontoztatok...jellemző... Vegye be mindenki amit jónak lát , és akkor még kultúrált voltam.
2013. jún. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez volt. :) 3,5 hónapos kora óta este tápszert kapott mert estére már nem volt elég a tej.Mégsem kellett búcsút mondani a szopinak,ugyanis egész nap elfogadta. :)


Egyébként adnak recept nélkül a gyógyszertárban, mi a Milumil start optima HA tápszert vettük,ezt szerette.Most ennek eszi a 2esét.De meg lehet venni Dm-ben és Rossmannban is.

2013. jún. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
69%

Édes Istenem! Mit ki nem tudtok hozni egy ilyen kérdésből kedves anyukák a pontozók!


Hát könyörgöm! Az anyuka csak egy egyszerű kérdést akart megtudni, és nem kioktatást. Szegény, szerintem van bőven elég baja ezzel az egésszel, nem hiányzott neki hogy rászálljatok.

Ha egyszer nem tud kifejni többet, mint 10 ml akkor már mi a fészkes francért ne adjon tápszert????? Persze hogy sír a gyerek, kínlódik mert éhes.


Egyáltalán nem teszel rosszat kedves kérdező ha kiegészíted neki tápszerrel a fogyó anyatejedet.


Nekem születésétől fogva van itthon tartalékba ( oké hogy ezt orvos írta fel, mert azt hitte kelleni fog) tápszer. Ott figyel a konyhapolcon megbontatlanul, mert sose lehet tudni alapon kiváltottuk akkor és nem akartam odaadni senkinek. + a fagyasztómban is van még valamennyi anyatej.


Kizárólag csak szoptatom ( persze már elkezdtük a főzeléket és a gyümölcsöt), de én soha nem voltam ellene a tápszernek sem, hisz valamit ennie kell a babáknak hogy fejlődjenek és ne maradjanak éhesek.


5 és fél hónapos baba anyukája

2013. jún. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Javítok:... kedves anyukák ÉS a pontozók... stb.
2013. jún. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Szia kérdező!Na mi történt?Hogy döntöttél?
2013. jún. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!