Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért bukja vissza (de lehet...

Miért bukja vissza (de lehet ez már hányás) 3 hónapos babám az anyatejet ciciből és a tápszert üvegből meg nem?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom, mert kisfiam ha ciciből szopizik nagyon sokat vissza bukik, ma reggel pl. vagy 3 felnőtt tenyérnyi tócsa lett evés után a padlón, meg reggel is alig volt pisi a pelusban, máskor reggel már rendesen súlya van a pelusnak. Néha kiegészítem a tejemet tápszerrel és azzal sosincs ilyen gond. Félek hogy kiszárad. Adjak neki inkább tápszert? Lehet köze ahhoz, hogy tegnap kapta meg az oltást? Tegnap hőemelkedése volt csak, adtam neki estére egy kúpot, ma reggel már nincs.
2009. okt. 8. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Az anyatejet azért bukja vissza, mert hígabb, mint a tápszer. Még nem zár jól a gyomra, azért bukik. Ha máskor viszont még nem bukott, csak most, akkor hívd fel a dokit.
2009. okt. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Erre nem is gondoltam, hogy hígabb. Sajnos nem újdonság a bukás, már újszülött korától sokat bukik, de nem javul, hanem egyre több jön ki neki. Talán azért mert többet is eszik. Remélem néhány hónap és záródik a kis gyomra, mert egész nap csak hányást takarítok:-(
2009. okt. 10. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!