Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányás hasmenés esetén,...

Hányás hasmenés esetén, amikor éppen nem hányja ki az italt, anyatejet, mennyi idő alatt szívódik fel a folyadék? Folyamatosan kell ahhoz hánynia és mennie a hasának, hogy kiszáradjon?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha sokat hány és állandóan megy a hasa, akkor sziráradás veszélye fent áll? Mennyi idős a babád? jobb lenne ha felvinnéd az ügyeletre. Nagyon gyorsan kiszáradnak!!!
2011. márc. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

*kiszáradás veszélye fent áll!

Nem tudom hoyg hoztam össze azt a mondatott!:)?

2011. márc. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hívtam a dokit, azt mondta vigyem be a László kórházba, mondtam kizárt, nem szedek össze még több vírust, azt mondta, jó, adjak neki deadalont és sodioralt és szopizzon sokat megy itassam óránként 20ml-t. Tudom, hogy hamar megy a kiszáradás, de amíg nem enervált és jön-megy, játszik, ugrál, nincs gond. Csak kíváncsi vagyok, hogy mennyire gyorsan megy a felszívódás, aki tudja írjon. Köszi a választ!!!
2011. márc. 17. 21:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom! Mi is voltunk a Lászlóba...Én nem játszanék ezzel...De te tudod...! Minden jót nektek.
2011. márc. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerencsére a kúp után már nem hányt és megivott másfél deci sodioralt meg evett főtt zöliket és benne maradt. Igyekeztem nem pánikból dönteni, hanem külső szemlélőként dönteni, feleslegesen nem teszem ki a kis szervezetét más fertőzésnek.
2011. márc. 18. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!