Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet nyálkás a babám...

Mitől lehet nyálkás a babám kakija? Színe, állaga ugyanolyan. Emellett most hányt is. Hányás az, ha a vállamon büfi pozícióban a földön landol a kaja? Csak anyatejet eszik.

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én babóm nagyon bukós volt kezdettől. Szinte minden büfi a padlóig ért! :-)))

Tehát ez nem feltétlenül hányás, ne aggódj.

2010. febr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azzal semmi baj ha nyálkás.Ez miatt ne aggódj.De ha úgy érzed,hogy megnyugtat,akkor adj neki naponta 1 db normaflort reggel és este felezve kb:2,3 napig.Az ha van akkor helyreteszi a gyomrában a bakteriális egyensúlyfelbomlást.Már újszülött kortól lehet neki adni.Nem ártasz vele és immunrendszer erősítő is egyben.
2010. febr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vilcsianyuja ***** válasza:
Az én babámnak is vannak nyálkacsíkok a kakijában. Én is aggódtam egy darabig emiatt, de a gyereknek láthatóan semmi baja, nem fáj a hasa és szépen hízik. Úgyhogy szerintem a nyálkás kaki nem gond, de azért legközelebb rákérdezek a gyerekorvosnál... A bukiról se hinném, hogy hányás, vannak ilyen intenzíven bukó babák. Esetleg, ha nagyon érződik rajt a gyomorsav szúrós szaga, akkor lehet, hogy már nem csak egy normális bukiról van szó.
2010. febr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2010. febr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!