Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet, hogy 6 hónapos...

Mitől lehet, hogy 6 hónapos babámon hasán, hátán, popsiján és punciján piros kiütés szerű pöttyök jelentek meg?

Figyelt kérdés
Mosópor már 3 hónapja ugyanaz, szóval biztos, hogy nem attól van.

2013. jún. 5. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Mutasd meg orvosnak. :)
2013. jún. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ma megnézte az orvos és nem reagált rá semmit.. :S Azt mondta jelentéktelen, de csak rápillantott, különösebben nem foglalkozott vele.
2013. jún. 5. 18:10
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor cseréld le az orvosod....több dolog lehet...gomba,melegkiütés,allergia....szóval egy orvosnak tudnia kéne...ne hagyd ennyiben
2013. jún. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mivel fürdetitek?

Mi amikor pöttyösödött, vissza álltunk a gyógyszertári mosdókenőcsre, és Babé testápolóval kentük, el is múlt egy hét alatt kb.

Mi is voltunk vele dokinál, de csak körbe röhögött, hogy melegkiütés, és biztos mosószer, vagy bármi más allergia, ki kell kísérletezni.

Na, kösszépen, nagy segítség volt!

De a Babé testápoló szinte mindenre jó volt eddig (száraz foltjai is voltak).

Nekünk ezek az apró piros kiütések pár nap után ilyen száraz smirgli szerű tapintásúvá tették a hátát, és mikor kenegettük, akkor elmúltak.

Néha a pelus alatt a combjánál meg a kukija körül is szokott lenni, ott meg Neogranormonnal szoktam bekenni vékonyan, attól is elmúlt, de nem tudom, hogy az ugyanaz-e ami a hátán meg a hasán is volt.

2013. jún. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én még mindig a gyógyszertárival fürdetem. És ha nagyon ki van száradva a bőre, akkor neogranormon krémmel szoktam kenni neki.

Nem tudom, hogy lehet-e összefüggés, de enni sem nagyon akar tegnap óta. :(

2013. jún. 5. 18:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Frezyderm folyékony hintőporral próbáld kenni, mi is mindig azt használunk, ha ilyen pöttyös lesz a babám.
2013. jún. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Frezyderm folyékony hintőport nagyon száraz bőrre is lehet alkalmazni ugye? Gyógyszertárban is be lehet szerezni? Köszönöm!!
2013. jún. 8. 06:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!