Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megfogja viselni a 2 éves...

Megfogja viselni a 2 éves lányomat ha kiköltözünk Németországba?

Figyelt kérdés
NEM leszek ott a barátok, a rokonok, a megszokott játszóterek, én nem fogja érteni mit beszélnek hozzá. Nagyon aggódom, de nincs más választásunk a férjem kint kapott munkát.
2009. okt. 8. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggodj, a gyerekek gyorsabban megszokjàk még ilyen korban a környezetvàltozàst! A nyelvet meg hamarabb megfogja érteni, mint te/màr ha nem tudsz/ Semmi baj nem lesz, ne aggodj!
2009. okt. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mink is itt lakunk.Hová fogtok költözni???

Ne aggódj sokkal jobb játszóterek vannak mint otthon.Gyorsan fog barátokat találni,és a nyelvet megtanulni.

A gyerekek agya nagyon fogékony.Jól fogja magát érezni.

végleg költöztök ki??

Nekem is a szüleim testvéem rokonok otthon vannak 1000kmre.

Anyósom lakik itt de ö nem sok vizet zavar,messze lakik ritkán talizunk.

2009. okt. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Karlsruhe-ba költözünk,ti hol laktok?
2009. okt. 8. 14:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam 2 és fél éves, 2 és fél hete költöztünk Angliába. Nem viselte meg, bár kicsit hisztis, de leginkább azért mert az első héten barátoknál laktunk és ott sosem hagyhattuk hisztizni, és ezt megszokta.. Mióta külön lakunk sokkal jobb a helyzet.

Ne aggódj, megszokja, és még a nyelvet is szépen megtanulja majd!

2009. okt. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kár kicsit messze leszünk egymástól,de tudnánk tartani a kapcsolatot.

A lányom 20 hónapos.Mink jelenleg Reutlingenben lakunk,de költözünk 1-2 hónap múlva Sonnenbühl-be.

Ha gondolod írj privit.

Mikor költöztök??

Honnét??

Szia.

Kati.

2009. okt. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Mi is épp 1 hete költöztünk ki Stuttgartba :)

Bár az én babám még csak 6 és fél hónapos, de semmi gond nem volt. Sőt Pesten alig látott zöldet, itt meg egy hatalmas park mellett lakunk, és alig bír csodálkozni amikor elmegyünk sétálni:))

2009. okt. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!