Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti vettetek a babátoknak...

Ti vettetek a babátoknak babakocsira akasztható/fűzhető játékot? Érdemes beruházni egyre? (pl. játékspirál)

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Baba pocakban, így még nem, de szeretnénk beruházni rá mindenképpen. Ha a babakocsiban nem is nagyon lenne haszna, mert jobban érdeklődne a környezet iránt, de szerintem, autózás közben kicsit lekötheti a baba figyelmét. Nem látom haszontalan dolognak.

29 hkm

2013. jún. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én bababörzén vettem olcsóbban, kb. harmad áron, mert szerintem írtó drágák :(.

Lehet, hogy én már későn vettem, de a kisfiamat nem nagyon érdekelte, úgyhogy örültem, hogy nem újra ruháztam be.

Ráadásul később mikor már nagyobb volt, majdnem a nyakára tekerte, úgyhogy még jól el is dugtam a végén.

2013. jún. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én játék hidat vettem neki, ami hordozóra, és babakocsira is felszerelhető. A babakocsiban nem nagyon használta, de az autós hordozón szerette.
2013. jún. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Eleinte (kb. 5 hós koráig) a babakocsiban séta közben mindig aludt, így az elvonta volna a figyelmét. Most meg inkább a kézben fogható játékokkal szöszmötöl séta közben, ha ébren van. Ha hordózóra is lehet rakni akkor jó dolog, utazás közben biztos el lenne vele, pláne, ha a hátsó ülésen utazik egyedül.
2013. jún. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a tapasztalatokat,válaszokat! Az igazság az,hogy én is sokallom,baromi drága,közben megy nem akkora durranás. A fiam már nagyobbacska,8 hónapos,de most kezdődött a mindent ledob korszaka és nem merek semmit a kezébe adni,amikor sétálunk. Viszont nagyon szeret babrálni,őrületes,hogy mennyire le tudja kötni. Igaz,közben nézeget,de mindig kell,hogy valami legyen a kezében. Csak attól tartok,hogy ez hamarosan múlni fog és marad a leskelődés,2 hónapra pedig nem szeretnék vásárolni. Szerintetek?
2013. jún. 6. 21:56
 6/11 anonim ***** válasza:

nem volt, nem szeretm a műanyag vackokat, főleg saját készítésű textil, papír játékai vannak.

a babakocsiban sosem hiányzott neki a lógó. a kidobós korszakban az odakötött kis állatkákat hallottam. pld egy hosszú szalagot rávarsz, rákötöd a nyakára és a másik végét meg a babakocsihoz. bármikor lebotható, nem dobja ki, de játszik vele ha akar.

2013. jún. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Van olyan plüss amit fel lehet akasztani, fogóval, az olcsóbb, nekem van forgó is meg akasztós is, ott pihennek a szekrény polcán...

[link]

ilyen valamit vegyél ezt oda tudod akasztani a kocsi karfájára nem tudja kidobni, van belőle sokféle én Pesten a Mária bababoltban vettem ezer forint körül volt egy plüss kutya rajta rágókák meg csipesszel lehet felrakni

[link]

ilyen valami az enyém

2013. jún. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen érdemes :) amikor elkezdte jobban érdekelni a világ, felfedezte a kezét, kellett vmi amit nézegethet a kocsiban és a babakocsiban is :)
2013. jún. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vettem, használat nélkül el is adtam. Amíg kicsi volt, aludt séta közben, utána pedig már a külvilág érdekelte, nem egy játék.
2013. jún. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
volt ilyen, de végül mi a kiságyra erősítettük, ott bejött. Babakocsiban először elaludt, most meg már nagyobb (ő most 7 hónapos), nem nagyon érdeklik ezek, az utca történései sokkal inkább lekötik
2013. jún. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!