Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Etetőszéket szeretnék venni...

Etetőszéket szeretnék venni de milyet?

Figyelt kérdés

Tudnátok nekem tanácsot adni benne hogy milyet vegyek,mert már annyit megnéztem és nem tudok dönteni.

Legyen e teljesen ledönthetős vagy sem,mivel kisfiam még 5 hónapos lesz,nem ül,még egy ideig nem is fog,még nem is táplálom hozzá,anyatejes és szép súlya van,de kell valami amiben rám lát a konyhában..

szóval van e értelme a teljesen dönthetősnek? a dupla tálca jó dolog,öv is kell és nézzen is ki valahogy.néztem a peg perego prima pappát,az nem teljesen dönthető,de tetszik,viszont elég borsos az ára,chicco 2in1 az is tetszene de nem tudok dönteni,esetleg nincs ötletetek és jó árban van e most valahol ilyen,netes rendelés is jó lenne,köszönöm!ha lehet linkelnétek is?


2013. jún. 7. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]



Ez nekem maga a tökély! Mindent tud, amire szükség lehet. Dönthető, állítható, két tálcás, könnyen tisztítható. Életem egyik legjobb döntése volt, hogy megvettük. Mi kb. 6 hónapos kortól használtuk, mert a pihiszéket kihízta a fiam. Első perctől kezdve pontosan tudja, hogy ebben történik a kajálás. Ha már önállóan is tud majd enni, levesszük a tálcát, és székként használjuk. Most 16 hónapos.

Ha még akartok babát, el tudjátok neki tenni, ha meg eladjátok, majdnem árában sikerülni fog.

Én nagyon szeretem

2013. jún. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,ezt nem is néztem még!
2013. jún. 7. 15:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen pici még mindenképpen olyan kell, aminek nem a háta dönthető hanem az egész ülés, olyan mint egy hordozó. Nekünk bloom fresco van nagyon szeretjük és egész pici kortól használható,
2013. jún. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Inglesina mhome van. 2 tálcás, dönthető, hiper-szuper, mi imádjuk. Én használtan vettem,de nagyon jó állapotban, az új ára 70-80 ezer körül van. Én 35000- ért vettem, de nagyon megérte. Nézz utána, hátha.
2013. jún. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a lányomnak olyan volt, ami fából van és kisasztal kis szék lesz belőle, ha nagyobb. egész picinek ez lehet, hogy nem a legjobb, de attól még használható. a lányom még 9éves korában is használta, ott rajzolt; teljesen tropa volt, mikor kidobtuk.
2013. jún. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek!

megnéztem amiket még írtatok,iszonyat drágákat linkeltetek még be,ennyit sosem áldoznék egy ilyen dologra,mert a babakocsink pl. inglesina de már a 2.gyerek nyűvi,az megérte viszont egy etetőszékért sosem adnék ennyit,a bloom fresco pl olyan,mint egy fodrász szék,már csak egy búra kellene felé,nem babás nekem,és hihetetlen számomra hogy valaki ad ezért ennyit,de azért köszi!valami egyszerűbb letisztult,mégis babás dologra gondoltam és kb 40 ezerig,erre többet nem áldozok.fa van/volt,nagy fiam tropára vágta,így kilőve,azt nem szeretnék még egyet.

2013. jún. 8. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!