Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körüli babátoknak vettete...

1 év körüli babátoknak vettetek napszemüveget nyárra? Milyet? Olyan aminek szára van, vagy aminek pántja?

Figyelt kérdés
14 hónapos a lányom, és odavan az ilyen holmikért, úgyhogy az enyémet rendszeresen rá kell adni, és akkor feszít is benne pár percig, édes nagyon. És vannak olyan babaszemüvegek, amiknek nem szára van, hanem egy pánt, nem tudom azt eltűrné-e, mert kicsit félek tőle, hogy ha szárast vennénk, azzal esetleg ha fel szeretné rakni, mikor nem figyelek, akkor megsérti a kis szemét. Szerintetek? Mit a tapasztalatok?!

2013. máj. 29. 23:55
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
beteg dolog ilyen kis gyereknek ilyesmit venni
2013. máj. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Akkor szerinted az orvosok, akik felhívják a figyelmet rá, hogy igenis fontos a gyerkőcök szemének a védelme, és vegyünk napszemüveget, azok mind hülyék...


Azért várok még értelmes és hasznos válaszokat! Köszi

2013. máj. 30. 00:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én pántosat vettem a fiamnak.
2013. máj. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az én babám is repítené le magáról

de nem is gondoltam rá hogy vegyek neki

eleve nem viszem ki tűző napra, és ha már tűz a nap nem viszem ki 11 és 15 óra között

és mindig de tényleg mindig adok rá kalapot nyáron még ha árnyékban játszik csak akkor is, sokat véd a kalap is

másfél éves a lányom

2013. máj. 30. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Először gumisat vettem (Baby Banz), de azt mindig leszedte, nem tetszett neki-. Aztán a DM-ben ő maga választott egy normál gyerek napszemüveget, azt alig tudtam levarázsolni róla, néha még aludni is abban akart. :) Akkor volt olyan 16 hónapos kb.
2013. máj. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én is ezt a Baby Banz-ot néztem, de nekem is fenntartásaim vannak, hogy megtűri-e majd, ráadásul nagyon borsos az ára is. A DM-esetket néztem szintén, de akkor lehet megnézem őket közelebbről, és olyat veszünk mi is...


Azért várok még válaszokat!

2013. máj. 30. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!