Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használtatok cumisüveget?

Meddig használtatok cumisüveget?

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
1 évesen hagytuk el, mikor már nem kapott tápszert a lányom, hanem áttértünk a tejre. Ezt már pohárból itta.
2013. jún. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mi is csak este elalvás elott ,abba kapja a tejecskét,ez ilyen rituálé :) amugy minden màst pohàrbòl iszik. Most 21 honapos.

Van más is igy?

2013. jún. 7. 18:02
 3/8 Kerria ***** válasza:
18 hónapos a kislányom, csőrös pohárból, pohárból iszik, viszont este (vagy ha éjjel is kel), abból kapja a tápszert! Utazáshoz szeretek még vinni cumisüveget, de tudom ez nem helyes, csak nagyon kényelmes...
2013. jún. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utazáshoz rendes műanyag üveget viszünk mi,tud belle inni.igen nekunk is inkább kényelmes igy esténként,rituálé vagy inkàbb egy rossz szokás :(
2013. jún. 7. 18:21
 5/8 Kerria ***** válasza:
Az üveggel én is próbálkozom... de még sokszor nyel félre... így mindig pihentetem a témát. Ha éjjel már nem kelne, akkor valószínűleg teljesen kiűzném az életéből a cumisüveget...
2013. jún. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szintén 21 hónapos. Nálunk is rituálé volt az alvás előtti, félhomályban történő tejivás, azonban egy hete végre megcseréltük a sorrendet, és fürdés előtt iszik tejet, a kádban fogmosás, majd alvás előtt csak pár korty víz már. Szerintem áttérünk mi is hamarosan a pohárból való tejivásra. Reggel is cumisüvegből issza a kakaót, mese előtt, mondjuk az kényelmes neki, komótosan elszopogatja, mint más a kávét. :-) De hamarosan annak is mennie kell.
2013. jún. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Es alvas elott a vizet mibe issza,pohàrba?
2013. jún. 7. 21:29
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, alvás előtt a vizet pohárból issza, de tényleg csak 1-2 korty. (Magamról tudom: fogmosás után nekem is kell a víz.)

Amúgy ő is pohárból, csőrös pohárból iszik, vagy szívószállal pohárból, vagy kulacsból. Szóval a cumisüveg már tényleg nem biztos, hogy kellene nekünk sem...

2013. jún. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!