Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A DM-ben meddig lehet kicserél...

A DM-ben meddig lehet kicseréltetni egy tápszert amit ma vásároltam, de sajnos elnéztem a korosztályt?!?

Figyelt kérdés

A babám 12hónapos és a 12hónapos gyerekital helyett 2évesnek valót vettem :( azt nem ihatja meg,ugye?!!


Hány nap az amig vissza lehet vinni cserélni?


Köszönöm.


2013. jún. 7. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyanígy jártam tegnap.Én nem cseréltetem ki.Nem lesz semmi baja.Már egyszer jártam így, akkor sem volt semmi gond, megitta szó nélkül.

Állandóan számolgatok, osztok-szorzok, kuponokat számolgatom, és tegnap én is elnéztem.Baja nem lesz!!

2013. jún. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
24 órán belül lehet visszavinni,blokk természetesen kell hozzá.
2013. jún. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Kedves első válaszoló!

Biztosan oda adható nekik?

Nem lessz gond?

2013. jún. 7. 21:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha megvan a blokk, akkor bárikor visszaviheted. Nem csak 24 órán belül! Természetesen a szavidő lejárását ne várd meg vele :) (ott dolgoztam)
2013. jún. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy gond lesz. De ha téged jobban megnyugtat,akkor a blokkal vidd vissza, biztosan kicserélik.
2013. jún. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!