Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babám sír ha pár...

4 hónapos babám sír ha pár percnél tovább nem lát. Az apjával is! Van akinek ilyen picin ennyire "anyás"? Még fürdeni sem tudok nyugodtan.

Figyelt kérdés

2013. jún. 8. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Persze hogy van ilyen!Neki még te vagy a minden.

Amit tanácsolni tudok, hogy szép lassan legalább apát szokja meg.Mikor ki mész bohóckodjon neki, nyugtassa, vegye fel...stb.Foglalkozzon vele aktívan.Ha együtt vagytok hárman is, akkor is legyen olyan hogy csak nézed hogyan játszanak.Hidd el meg fogja szokni ha 5 percig nem vagy vele.Lassan elkezd majd forogni, érdeklődik dolgok után, és akkor már simán el lesz valami kis akármivel, amíg te megiszol mondjuk egy kávét!

2013. jún. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Az én babám is ezt csinálta,amig pici volt.Rajtam kívül senki nem tudta megnyugtatni,ha elkezdett sírni.Nálunk is az volt,hogy minden este 2 perc alatt zuhanyoztam le,mert végig hallottam,hogy üvölt az apjával a szobában.Aggódtam is,hogy ennyire anyás,de aztán ez a dolog szépen lassan,magától megoldódott.

Most 7 hónapos a kisfiam és teljesen jól elvan a többi családtaggal is,főleg ugye az apjával,de anyukámra is gond nélkül rá merem bízni.Mivel már nagyobb,minden érdekli,ezért könnyű lefoglalni,játszani vele,hogy ne vegye észre ha nem vagyok ott.

Szerintem idővel nálatok is változni fog a helyzet!

2013. jún. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Szeparációs szorongása van, ebben az életkorban teljesen normális.
2013. jún. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy 4 hónaposnak még nincs szeparációs szorongása. Mondjuk nálunk szerencsére sosem volt, de ha van is, az csak később jön. Ne aggódj, el fog ez múlni. Azért az apjához próbáld hozzászoktatni, neked is könnyebb lenne úgy.
2013. jún. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtatást, nehogy félreértsétek, nem azért gond mert teher, hanem attól rettegek nehogy el kelljen mennem egyszer valahová (orvos, hivatalos ügyek) ahová nem vihetem, mert teljes kifáradásig sír és a szívem szakadna meg...
2013. jún. 9. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!