Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos csak anyatejjel...

5 hónapos csak anyatejjel táplálkozó babának kell hogy minden nap széklete legyen, ha csak 4-5 naponta van szerintetek káros?

Figyelt kérdés

2013. jún. 9. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
nem,nem gond ha csak 4-5 naponta van. Ilyen nálunk is volt,és az orvos is azt mondta,hogy ilyesmi sűrűen előfordul,nem kell aggódni. De egy hétnél tovább ne várjunk,utána segíteni kell mindenképp
2013. jún. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem gond, az én kislányom is 5 hónapos, és kb. 1 hónapja csak több naponta kakil, előtte meg minden nap! Ha nem fáj a poci, akkor örülj neki, kevesebb gond a pelusozás!:)
2013. jún. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem.Egy anyatejes babánál az is normális ha minden pelus kakis, és az is ha csak hetente van 1 pelusos kaki.Majd ha elkezded a hozzátáplálást akkor változni fog.Én fiam 6 hónapos.Konkrétan születése óta hihetetlen mennyiségeket produkált a pelusba.Éjszaka volt hogy 2szer át kellett öltöztetnem, mert nyakig kakis lett.Most kb 1 hete almázunk, azóta éjszaka nincs is kakija, és a napközbeni 10 pelus is a felére csökkent.Komolyan eddig én etettem az összes DM-ben dolgozót, mert annyi pelenkát elhasznált a fiam..
2013. jún. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy egyre jobban tudja hasznosítani az anyatejet. Az elején kb. átmegy rajtuk, azért is kell gyakrabban enniük, így szinte minden etetés előtt kakis a pelus, aztán minél jobban hasznosítja, ez úgy csökken. Nekünk is így volt, most már hozzátáplálunk és egy hónapja beállt napi egy kakira, de az szinte óramű pontossággal jön reggel 9 és 10 óra között :) 5,5 hónapos babás
2013. jún. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2013. jún. 10. 05:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!