Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire jó a tejpép? Mikor adjátok?

Mire jó a tejpép? Mikor adjátok?

Figyelt kérdés
Sokan adnak anyatejes babának, akár a nagyobbaknak is tejpépet. Nem értem, mi helyett kapja a baba és mikor vagy hogy egyátalán minek. Én sosem adtam, kihagytam valamit? Egy éves anyatejes a babám. Vagy a tejpépet csak a tápszeres babák eszik?
2009. okt. 9. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a gyerek eszi aki azt kapja az anyukájától,független hogy tápszeres vagy anyatejes.

Ha kihagytad hát kihagytad.Az én gyerekemnek pl tizóraira adtam mindig, olyasmi mintha tejbegriz lenne,imádta.Most 1 éves már nem kap,főképp szilárd ételeket eszik.

2009. okt. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én uzsonnára adom neki, ő már nem szopik 2 hónapja, és semmit nem iszik meg. Az én lányom elfogadta, és szereti, ezért adtam neki.
2009. okt. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én uzsonnára adom neki, váltogatva főzelékkel, és van, hogy vacsorára is azt kap, csak a jó éjszakát pépet. Én szeretem megtartani a 2-3 tejes étkezést, de nem ihat mindíg tápszert. Azért is kapja, mert nagyon szereti.

10 hós

2009. okt. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi akkor kezdtük el enni, amikor teljesen megtorpant a súlya, pedig volt elég tejem. Esti szoptatás után kínáltam vele.


Most már 14 hónapos, nem szopik, de még szokott enni kb hetente 3x vacsorára, amikor nem fogadja el a főzeléket.


Szerintem egyáltalán nem baj, hogy nálatok kimaradt. Amit mi eszünk az gyakorlatilag rizzsel kevert tápszer, gondolom rizst már adtál, tejed van, baba szépen fejlődött, én sem adtam volna feltétlenül a helyedben.

2009. okt. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

regen tejbegrizt kaptunk, gyakorlatilag az helyett van.

az en bebim nem eszi meg a tapszert, es azert adom, hogy meglegyen a minimalis tejalapu etkezes a koranak megfeleloen.


nem hagytal le semmit, nem egy extra dolog, csak egy lehetoseg. kiprobalhatod desszertként még most is, izesitett formaban, gyumolcsot vagy mast keverve bele, tejbegriz helyett.

2009. okt. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azért adom,mert 6 hónapos eszik gyümit,főzeléket,tápszert 2-szer,de uzsonnára már nem akarok tápszert adni.Hatalmas baba,én cumisüvegből adom neki hígra készítve.Talán így nem hízik tőle annyit.
2009. okt. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!